Prakticky od dětství jsem trpěla na atopický ekzém

KeLKe

Prakticky od dětství jsem trpěla na atopický ekzém, při jakýchkoli psychických vytížení, při stížené imunitě a nejvíce v mrazech mne poměrně často trápil svědivý ekzém, jehož ložiska se vyskytovala nejčastěji na krku, v kolením a loketním ohybu a na obličeji...byla jsem kvůli tomu hodně nešťasná, až do doby, než jsem navštívila ordinaci paní doktorky Špaňárové a Zlatohlávkové, která mi aplikovala do svalu DIPROPHOS injekčně, již druhý den jsem pocítila neskutečnou úlevu a atopák se ztrácel.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

Kelke to je super! Já na něj v dětství taky trpěla hodně, ale v pubertě mi naštěstí zmizel. Občas se mi ještě objeví v zimním období, když je nedostatek sluníčka, ale už jen v malé míře...a tu injekci Diprophosu jste dostávala nějak pravidelně? A jak často na ní budete chodit nebo už jenom, kdyby se ekzém vrátil?

Zobrazit odpověď
KeLKe

Diprophos injekcne dostavam pri komplikacich. Z pravidla pri postizeni vice jak 30% tela atopickym ekzemem. Je to kortikoid a ma tedy zrejme nejake vedlejsi ucinky, na mne se vsak zadne neprojevuji. Vzdy kdyz se mi ekzem vrati-tato injekce do svalu zabira do druheho dne. Za mne nejvetsi spokojenost, protoze cim jsem si musela v detstvi projit prave kvuli atopickemu ekzemu, je strasne. Sama asi vite, jak neprijemne jsou ty svedive vyrazky treba v obliceji, pouzivala jsem mnoho masti, ktere pokozku v obliceji jen ztencili.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Doktor ve Vašem okolí