Únava a dušnost po infekci

Únava a dušnost po infekci

xtinakikina  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, ráda bych vás poprosila o radu. V březnu letošního roku jsem byla nemocná, podle mě nic vážného proto jsem to léčila doma. Léčila jsem se asi dva týdny. Krom bolesti v krku, teplot a kašle jsem měla rýmu, které jsem se nemohla dlouho zbavit a vlastně do dneška mívám často ucpaný nos. Dobré dva měsíce jsem díky rýmě necítila chuť jídla. Léčila jsem se pouze volně prodejnými léky, které mohou užívat kojící maminky. Od té doby trpím dušností a to i v případě, že jsem vklidu. Lépe se mi dýchá pusou a vzdychavé vydechování po čas dne, je pro mě ulevující. Neumím to pořádně vysvětlit, je to takoveý nepříjemný nedostatek vzduchu, který je mi nepříjemný. Nijak mě to neomezuje, jen jsem od té doby hrozně unavená a nevím, zda-li to může s tímto nějakým způsobem souviset. Byla jsem na preventivce u mé obvodní lékařky a ta mě jen poslechla a vzala mi krev, jestli mám dostatek železa. Dál nic. Chtěla bych vás poprosit jestli mám požadovat nějaké konkrétní vyšetření. Paní doktorka se totiž k ničemu nemá. Mám vůbec na nějaké další vyšetření nárok? Moje babička má Astma bronchiale. Děkuji předem za odpověť s pozdravem Kindlová.
emv  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den!!!!
Chtěla jsem se zeptat na pár věcí.Máme 5 letého synka před 2.5 lety mu zjistili astma.Může přijít do styku se zvířaty?Když mu dělali test na alergii zjistili že má hraniční králika a trávy.Bylo mě oznámeno že alergický není ale že má astma a to je chronický zánět průdušek.Ale že alergologie se může projevit kdykoli.Onemocní vetšinou tím ,že ve školce chytí rýmu a do tří dnů má i kašel nasadíme oranžovou zónu a trvá to 14 dnů než kašel ustoupí.Také máme 3 roky dcerku,té zjistili před půl rokem alergii na kočku.Kočku jsme dali pryč a udělali opatření aby s ní nepřišla do styku.Její stav se zlepšil.Ale doma máme ještě morčátka.Test ukázal že na morče je negativní.Nikdy paní doktorka neřekla že máme všechny zvířata dát z domu.Když jsme si ji volala na výsledek testu na morče bylo mě řetšeno že je test negativní že není na něj alergická.Po osobní návštěvě dnes nám říkala že mluvila o zkřížených reakcích a možnostech senzibilizacích.Já už mám pocit že ničemu nerozumím.Můžou teda ty naše děti být ve styku s nějakými zvířaty nebo ne.Pokud se já sama na něco nezeptám tak mě vysvětleno nic není.děkuji za odpověď

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 28.5.2018
Spokojený/á

Velmi spokojena

Doktor ve Vašem okolí