Homeopathie je nejznámější alternativní terapie. Využívá přírodních látek, jenž jsou obsaženy v homepaticích (homeopatických lécích) v nízké koncentraci. Je to především léčba preventivní, kdy se působí na vnitřní duševní sílu lidského organizmu. Její ovlivnění a mobilizace způsobí, že dokáže bojovat s nemocí kdekoli v těle. Léčba je individuální pro každého jedince. Většinou se homeopatie používá k terapii chronických onemocnění jako jsou ekzémy, alergie, migrény, sklon k častým infekčním chorobám atd.

Aktualizováno: 23.3.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Homeopatie (homeopatická léčba) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

kocka-domaci 25.7.2012
Spokojený/á

Určitě doporučuji. Sice jsem se u něj osobně neléčila, ale u kolegů. Metoda jejich léčení je stejná. Vyšetření přístrojem EAV, který zjistí příčinu onemocnění. Na základě tohoto se indikují léky (bylinkové preparáty a ho... Více 

Doktor ve Vašem okolí