Vstupní, preventivní a závodní lékařské vyšetření

Preventivní vyšetření jsou zaměřena na tzv. screening populace a vyhledávání rizikových faktorů nebo časných stádii již vzniklých závažných onemocnění u pacientů bez příznaků nemoci. U dospělých pacientů se praktický lékař zaměřuje především na kardiovaskulární a onkologické nemoci. U dětí pediatr sleduje zdravotní stav a vývoj dítěte s cílem odhalit odchylky, případně patologické nálezy. Mezi časté problémy patří vadné držení těla, ploché nohy, obezita, odchylky růstu a vývoje pohlavních znaků nebo poruchy zraku.

Publikováno: 17.1.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

martina 1 31.8.2017
Spokojený/á

vše bylo super, ochotný personál již u recepce, potom i personál, který vše vždy nejprve vysvětlil a potom teprve proběhlo vyšetření. bohužel však nejsem nejvhodnějším kandidátem, ale i tak toho nelituji, aspoň vím na če... Více 

Vstupní, preventivní a závodní lékařské vyšetření

85% spokojeno. 75 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí