Trauma ze vztahu s gamblerem

Trauma ze vztahu s gamblerem

gempinka  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
dobrý den chtěla bych se zeptat mam problém chodila jsem s klukem u ktereho jsem zjistila gemblerstvy okradl me a hazel mi nad hlavu predmety nadaval mi a pronasledoval delal mi problemy. kdyz jsem se snim rozesla a odstehovala se od nej chtel se predavkovat a podrezat predemnou pak ho to preslo najednou a zacal na me nadavat a rvat urazky. po rozchodu mi delal problemy v rodine v praci pronasledoval me a sledoal kdyz me potkal nervoval me stresoval a urazel. zmenila sem cisla telefonu aby mi nevoal jelikoz mi vyhrozoval pres sms a vola. je to měsic co to pominulo ze me nechal byt ale stale se mi o tom zda bojimse nikam jit kde bych ho mohla potkatkdyz nekam jedu kde jsem snim byla najednou se mi vrati vzpominky co jsem mela za peklo. kdyz sem doma v klidu nebo o nem slysim najednou sem zase u nej a vydim ho pred sebou jak se chce rezat a jak po me hazi predmety co mam delat aby se mi to nevracelo a ja na to zapomnela.
Mgr. Zbyněk Bohdal  |  Basic member  |  Trhové Sviny
  • 288 odpovědí
  • 13 Likes
Vážená, tak jako každé trauma, tak i toto je třeba řešit - postupně odstranit. Příčina se nedá odstranit, co bylo, to se stalo, ale je možné změnit vnímání, zpracování následků až do "přijatelného" stavu.
Tady doporučuji jediné - obrátit se na odbornou pomoc, ani ne tak na lékaře psychiatra, ale na psychologa či psychoterapeuta.
Čím dříve tak učiníte, tím méně do problému "zabřednete" a bude se na něm snáze "pracovat" a to s větším a rychlejším efektem.
Proto neváhejte, přeji hodně zdaru Mgr. Bohdal

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí