Dítě nespí

Dítě nespí

Hanka  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý večer, má 15ti měs dcera už od narození špatně spí. Snažila jsem se jí vybudovat správný spánkový režim a za celou dobu se mi to nepodařilo. Dosud jsem vyzkoušela snad všechny alternativy. Dcera spí přes den jen v kočárku. Večerní usínání jsou muka, řve až 2h,ať udělám cokoliv, a když si ji vezmu do postele,tak je i přes velkou únavu velmi akční a nespí. Už jsem z toho zoufalá a napadá mě,zda nemá nějakou poruchu. Ve svém okolí mám spoustu maminek,ale žádná se s tímto nesetkala. Napadlo mě navštívit i neurologa.... Prosím o radu,jak dál.... Děkuji
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Praha
  • 1648 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, já znám spoustu maminek, které mají se spaním dětí mnohem větší problémy než vy. Nemyslím si, že by trpěla nějakou poruchou, zvláště pokud normálně prospívá, je přes den klidná a spokojená. Že spí přes den jen v kočáru, je celkem běžné. Je možné vyzkoušet více možností a pokud nic nepomůže, snažte se toto období přečkat-netrvá dlouho:-)Hlavně se snažte zůstat klidná vy, nervozita matky a zbytečné její napětí ničemu neprospěje.

Související recenze a zkušenosti

Mari.Majda 19.7.2017
Spokojený/á

Za mě - absolutně nejlepší obvoďačka, nevzdala bych se jí ani za nic, dobrá lékařka, dobrý člověk. Bohužel příliš oblíbená, nové pacienty už prakticky nenabírá. Vyřešila mou totální nespavost (problém od narození už jsem... Více 

Spokojený/á

Doc,MUDr. Petr Smolík mě léčil na Klein-Levinův syndrom. Moje nemoc ho zajímala, snažil se vždy mi pomoci, což není jednoché, protože na tuto nemoc lék prakticky neexistuje. Přesto tenkrát v rámci možností udělal co mohl... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí