Nemohu se probrat ze snu a stále se mi vrací

Nemohu se probrat ze snu a stále se mi vrací

zazab  |  návštěvník  |  London, City of
Občas se mi zdá sen, vždy je okamžitě po usnutí, bývá to většinou nepříjemný příběh a já se v v něm většinou hýbu velmi těžko a zpomaleně, vše mi padá, já padám a tělo mne neposlouchá a kolem mne se dějí divné věci. Trvá mi poměrně dlouho se z něj vždy probrat a když se mi podaří se probrat a oči otevřít tak ikdyž rozsvítím světlo či se posadím a jsem plně vzhůru, oči se mi sami zavírají zpět a usínám nuceně znovu a vždy spadnu znovu do téhož snu a pokračuje kde skončil. Pak mi zase trvá dlouho se z něj dostat a když se znovu proberu tak do něj padám zpět. A takhle pořád dokola. Je to pocit, jako kdyby mi někdo nuceně zavíral oči a padala bych automaticky zpět to děje toho nepříjemného snu. Většinou pomůže až když jsem třeba půl hodiny vzhůru a více se hýbu. Nestává se to tolik často, ale když ano, tak to je proces na půl noci, což je celkem otravné. Zajímalo mne, zda to může být nějaká určitá podoba spánkové poruchy? Nebo jsou to jen prostě nějaké divné rádoby noční můry?
Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Mari.Majda 19.7.2017
Spokojený/á

Za mě - absolutně nejlepší obvoďačka, nevzdala bych se jí ani za nic, dobrá lékařka, dobrý člověk. Bohužel příliš oblíbená, nové pacienty už prakticky nenabírá. Vyřešila mou totální nespavost (problém od narození už jsem... Více 

Spokojený/á

Doc,MUDr. Petr Smolík mě léčil na Klein-Levinův syndrom. Moje nemoc ho zajímala, snažil se vždy mi pomoci, což není jednoché, protože na tuto nemoc lék prakticky neexistuje. Přesto tenkrát v rámci možností udělal co mohl... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí