Špatný spánek témeř žádný

Špatný spánek témeř žádný

Badgirl  |  návštěvník  |  Praha
  • 6 odpovědí
Dobrý den , chtěla jsem se Vás zeptat , zda když skoro vůbec nespím cca 2 hodiny denně a to trvá již několik měsíců se může odrazit na celkovém stavu organismu pracuju na směny noční denní
Mgr. Radana Štěpánková  |  Basic member  |  Nymburk
  • 83 odpovědí
Ano, takový nedostatek spánku je pro organismus ohrožující. Z dotazu není jasné, zda je nespaní dobrovolné či nedobrovolné. Kdyby nedobrovolné, tak doporučuji konzultaci ve spánkové laboratoři.
  • 6 odpovědí
je to nespani dobrovolne telo by spalo ale hlava šrotuje
  • 6 odpovědí
mockrat dekuju za odpoved
  • 6 odpovědí
muze mit spatny vliv brani prasku a reseni prasky nervova vypeti z prace a z osobnich problemu take zde hraji roli drogy i kdyz jen male mnozstvi
Mgr. Radana Štěpánková  |  Basic member  |  Nymburk
  • 83 odpovědí
Chtělo by to změnu... udělat krok správným směrem, který povede k vnitřní (potažmo k vnější) harmonii. Skutečně je opakovaně prokázáno, že životní styl ovlivňuje zdraví člověka. Nechcete se stavit na konzultaci a pro začátek alespoň utřídit myšlenky?
  • 6 odpovědí
ja ja ... asi ne dekuju
  • 6 odpovědí
mam to pod kontrolou teda myslim si
  • 6 odpovědí
a co prirodni preparaty na spani
barbora l.  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
mě nakonec velmi pomohla nová matrace z www.sestavtesimatraci.cz
Míša  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Já mám osvědčený lék, už několik let. :) Vždycky večer u televize nebo na terásce si dám jednu, dvě skleničky kvalitního portugalského portského a spím jak mimino. Tedy nedávám si ho úplně pravidelně, někdy se tak unavím celodenním lítáním, že pak nepotřebuji nic a spím jak \"poleno\". Metodu s portským už praktikuje i moje maminka a dokonce i babička :-D

Související recenze a zkušenosti

Mari.Majda 19.7.2017
Spokojený/á

Za mě - absolutně nejlepší obvoďačka, nevzdala bych se jí ani za nic, dobrá lékařka, dobrý člověk. Bohužel příliš oblíbená, nové pacienty už prakticky nenabírá. Vyřešila mou totální nespavost (problém od narození už jsem... Více 

Spokojený/á

Doc,MUDr. Petr Smolík mě léčil na Klein-Levinův syndrom. Moje nemoc ho zajímala, snažil se vždy mi pomoci, což není jednoché, protože na tuto nemoc lék prakticky neexistuje. Přesto tenkrát v rámci možností udělal co mohl... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí