Dlouhodobá závislost na pervitinu

Dlouhodobá závislost na pervitinu

ZOUFALA  |  návštěvník  |  Praha
Ahoj všem....něco o sobě..8let jsem uživatelkou pervitinu..uživam nitrožilně...denně a ve velkych davkach...stale jsem mela pocit,že to mám pod kontrolou...ale najednou jsem na ruce mela neco,co bych si v zivote nemyslela ze budu mit..Absces...a s nim prišlo to uvedomění...,že to pod kontrolou vubec,ale vubec nemam...PROBOHA.. TAKHLE TEDY NE...jenže,co ted s tím...ruku jsem vylečila,..ale ne uplne...přirovnala bych se k ropuše...co se mych rukou tyče.,,,na mych ...vždy upravených rukou...jsou male tvrde nepekne bouličky....,..dal..odjakživa jsem slýchavala ..jak krasný usmev ..já mam...krasné,rovne,bíle zuby..žadný kaz.....a dnes?..chybí mi 6 zubu,plomba nebo kaz, na každem druhem...usmev... je už jen hezky,ne krasný..a dál..dříve vlasy do pasu..vlnite a huste...dnes sotva po ramena..nekvalitní a řídké..nehty slabe,lamave....pokožka a plet vysušená...dříve jsem měla krasne pevne trojky prsa..a dnes...jsem na tom jak divka v sedme tride...vyska 165,vaha 46 kg...a to nemluvím o tom,,jak jsou na tom moje organy uvnitr tela....Po psychicke strance...co se mozku tyce...dezorientovanost,zapominání..kratkodobá pamet,nesoustredenost,,,deprese,uzkosti...naladovost..atd.atd.Ztratila jsem sama sebe...ne uplne...ale co tu ze mě zbylo..je v hroznem stavu...OPravdu rada,bych se dala do pořadku...skoncovala s tou hnusotou jednou provzdy...prala bych si zase zit svobodne a jako clovek..ne jako štvava zveř,,ktera jen lační po žradle...v tomto připadě po droze...ale situce ve ktere se nachazím....není moc přizníva tomu,abych to zvladla.. a zase byla človekem,,a ne loutkou drogy...vsechno stojí peníze...doktoři,vysetrení,zubar,...leky,..za vse se musí platit...osm let bez prace,bez podpory,,,peníze na zivot vydelane brigane...a nebo od ex přitele...zivil me a ja mela vse i drogy a nemusela nic...matka v dom.s peč.službou..postižena RS..temer vyjde s penezi.a tu nikterak nechci zatezovat..vse o mne ví a už i kvuli ni bych rada..moc života ji uz nezbyva...a rada bych,,aby mne videla v poradku....a uz nikoho jineho nemam...je to beh na dlouhou trat..nez budu moci zajit k lekaři,a vse vylečit...a spravit..nez si budu moci dovolit zubaře.., nez vydelam peníze...nez si zaridim bydlení,praci....a když si predstavím...že nemam od ceho se odpíchnout,nebo se o koho opřít....uz dopředu to temer vzdavam,mam strach a vzhldem ktomu vsemu..je to i celkem jiste,že to nezvladnu..sama to nedokážu.určite..přeji si... modlím se za nejaky zazrak...vyhru..stestí....co já vím.....za neco,co by mi s tim vsim pomohlo..chtela bych byt zas ta fajn usmevava holka,plná zajmu a chuti do života...kterou nikdy nic nevyvedlo nz miry a se vsim si umela poradit...a ne ustarana vydesená...znicená troska...která se vseho vsech boji..a neveří si..nevím co dřiv...kde zacit,kam se obratit,,,a hlavne...kde na to vzit....jak z toho ven..Budu vdečna za každy řadek....
Mgr. Zbyněk Bohdal  |  Basic member  |  Trhové Sviny
  • 289 odpovědí
  • 13 Likes
Vážená,
je velmi dobře, že jste se rozhodla napsat to, co jste napsala, znamená to, že Vás ještě droga "zcela neovládla".
Já se problematikou závislostí, tedy i na drogách, zabývám více jak 23 let a proto s plnou odpovědností píši následující: NEVÁHEJTE a CO NEJDŘÍVE VYHLEDEJTE ODBORNOU POMOC!!!!! Jste z Prahy a tam je celá řada možností (různá protidrogová centra, odborné léčebny, odborní lékaři, psychoterapeuté,,..), jinak v ČR řada léčeben as terapeut. komunit..
Čím dříve začnete svoji situaci řešit, tím bude lépe pro Vás i Vaše nejbližší.
Já též pracuji jako adiktolog - psychoterapeut v léčebně závislostí v Červeném Dvoře (okr. Č. Krumlov).
V případě, že by jste uvažovala i o této možnosti, mohu pomoci s Vaším co nejrychlejším přijetím.
Držím palce, aby jste se co nejdříve rozhodla!

Mgr. Zbyněk Bohdal - adiktolog, psychoterapeut
konzument
konzument  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
takze najlepsi liek jak stoho sa zbavit je odyst niekam na pol roka na samotu..chatu..atd no nie sam z niekym nejakymi ludmi co o piku nemaju ani sajnu.proste odist zo svojho prostredia a kamaratou co vtom ficia . pernik je velka droga a okolie ta vie ofplivnit jajaj vsak staci len nech niekto ponukne alebo nadhodi rec

Související recenze a zkušenosti

Jiří Černý 27.2.2013
Spokojený/á

Absolvoval jsem léčbu V PL Červený dvůr v době od 27.8.2012 do 6.12.2012. Mé zkušenosti s léčbou v uvedeném zařízení jsou velmi dobré a pozitivní. Léčba mi přinesla nejdůležitější věc a tou je přiznání se, co jsem způs... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí