Marihuana špatné stavy

Marihuana špatné stavy

yakubkooo420  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 3 odpovědí
dobrý den vždy po marihuaně sem takový divný nemůžu moc přemýšlet nechce se mi nic dělat a sem celkově takový jiný tohle trvá tak 2-3 dny někdy i více nevíte co to je a co se s tím dá dělat marihuanu přestat kouřit nechci a marihuanu kouřím 1-2 do týdne děkuji za odpověd
Mgr. Lada Skulilová  |  Basic member  |  Lipník nad Bečvou
  • 130 odpovědí
  • 24 Likes
Pokud nechcete, aby Vám bylo z drogy zle, přestaňte s ní. Dopad jejích účinků na Vás, Vaši psychiku a především na Vaši energetickou rovinu (sféru) bude vždy negativní - a to více, než momentálně pociťujete a více, než si umíte představit. Běžně popisovaná rizika užívání marihuany aj. ani zdaleka nevystihují vše, co se s lidskou bytostí, její aurou a její duší vlivem drogy děje ... Máte to (zatím ještě) ve svých rukou, tak doporučuji dobře si to rozmyslet a přestat co nejdříve.
Mgr. Lada Skulilová, psycholožka, terapeutka
  • 3 odpovědí
marihuanu kouřím tak 9 měsíců a dřív sem kouřil tak 3 za měsíc a bylo to horší ty stavy pak sem si dal 3 měsíční přestávku a pak zase začal a je to lepší ty stavy než přetim takže se to zmenšuje a zle mi z toho není jenom se mi děje takto co sem popisoval jinak blbě mi nikdy nebylo jenom sem takovej vymletej jinak se cítim dobře

Reakce na yakubkooo420

Lucie  |  Moderátor
  • 638 odpovědí
Můžu se Vás zeptat, proč se tak bráníte přestání ji užívat, když Vám nedělá dobře? Nedává mi trošku smysl, tak by mě to moc zajímalo...

Reakce na Lucie

• 3 odpovědí
já se tomu nebránim jak sem měl tu přestávku to bylo protože sem chtěl a vydržel sem to a bylo to vpohodě o prázdninách sem zase začal protože sem se nudil a tedka chci jenom vědět co se dá dělat s tím co se mi po ní děje přestat můžu kdykoliv ale jenom chci vědět jestli se to dá vyřešit bez toho abych musel přestat je to super s kámošema venku si zahulit :) kdyby se to zhoršovalo a nedalo nějak vyřešit tak bych přestal ale určitě se to dá nějak normálně vyřešit

Reakce na yakubkooo420

Maruska  |  návštěvník  |  Praha
  • 207 odpovědí
  • 53 Likes
Mám s tím trošku zkušenosti zkrze bráchu a bývalého přítele a změnit to nejde, na každého to působí jinak, někdo má depky, někomu je špatně, ale ten pocit vygumovanosti mají všichni...a čím víc a častěji hulí, tím větší ta vygumovanost je...Nechci být upjatá, ale jsou fakt lepší způsoby zábavy než hulit na lavičce s kámošema...uteč dokud můžeš :-). Spolužáci mýho bráchy, se kterejma v 17ti hulil teď buď berou drogy, nebo hrajou bedny nebo jsou minimálně sídlišťový flákači...a můj bejvalej, má už úplně vygumovanej mozek a začal to prokládat i jinýma drogama...:-)

Reakce na Maruska

• 3 odpovědí
Dekuji za odpovedi kdyz tu vygumovanost maj vsichni tak je to v pohode omezim to ale nepripada mi z vlastni zkusenosti ze lidi kteri hulej dlouho je cim dal vic vygumovany ale u kazdeho to je jinak uvidim jak pujde cas a co se bude dit cau

Související recenze a zkušenosti

Jiří Černý 27.2.2013
Spokojený/á

Absolvoval jsem léčbu V PL Červený dvůr v době od 27.8.2012 do 6.12.2012. Mé zkušenosti s léčbou v uvedeném zařízení jsou velmi dobré a pozitivní. Léčba mi přinesla nejdůležitější věc a tou je přiznání se, co jsem způs... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí