Partneři alkoholika - bakalářská práce

Partneři alkoholika - bakalářská práce

berakovat  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
Hledám respondenty pro svou bakalářskou práci. Respondenty by měly být současní /bývalí partneři alkoholika (aktuálně léčeného, dříve léčeného, momentálně závislého). Jednu část tvoří dotazník, který se závislostí samotnou nesouvisí a druhou část tvoří krátký rozhovor na téma vnímání příčin vzniku závislosti u partnera. Všechny informace jsou anonymní (nevyžaduji jméno ani nic podobného). Moc Vás prosím o trochu Vašeho času a ochoty. Věřte, že všechny Vaše zkušenosti budou maximálně zúročeny. Pokud jen trochu váháte a bojíte se, máte nejasnosti, nechce se Vám. Prosím stačí mě stručně kontaktovat na mail berakovat@seznam.cz a já Vám o všem informuji a dohodneme se. Prosím Vás tímto o Vaší pomoc. Bez respondentů svou práci nenapíšu.

Děkuji mockrát.

Hezký den,
Tereza Beráková.
zelenka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, teď jsem se dočetla o Vaši potřebě nalézt respondenty - Partneři alkoholika.
Myslím, že nějaké zkušenosti mám, pokud budete mít zájem, ozvěte se na email zemanova.l@email.cz.

Související recenze a zkušenosti

Jiří Černý 27.2.2013
Spokojený/á

Absolvoval jsem léčbu V PL Červený dvůr v době od 27.8.2012 do 6.12.2012. Mé zkušenosti s léčbou v uvedeném zařízení jsou velmi dobré a pozitivní. Léčba mi přinesla nejdůležitější věc a tou je přiznání se, co jsem způs... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí