Pervitin a návyk po první dávce

Pervitin a návyk po první dávce

velija  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý dén, chtél bych se zeptet jestli je pervitin návykový hned po první dávce??
ViaFit, s.r.o.  |  Basic member  |  Brno
  • 13 odpovědí
Po první dávce nelze hovořit ještě o závislosti. Přesto bych v žádném případě nedoporučovala s žádnou drogou experimentovat. Nikdy nemáte jistotu, že pro vás i jedna dávka nebude zdravotně ohrožující jiným způsobem, než postupně získanou závislostí. A dále hrozí nebezpečí psychické závislosti, která se rozvíjí rychleji než závislost fyzická. PhDr. Radomíra Kunová
Mgr. Radana Štěpánková  |  Basic member  |  Nymburk
  • 83 odpovědí
Ve své praxi jsem se setkala s příběhem dívky, u které po prvním užití pervitinu došlo k "rozjetí" psychózy... to znamená, že v dalším svém životě musela začít řešit halucinace, které nebyla schopna rozlišit od reality, a také myšlenkové bludy pomocí farmak. Přeji vše dobré.
Roy  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
Ze své zkušenosti ti můžu říct, že jsem na sobě asi přes měsíc pociťoval zvláštní bažení po dalším "šňupnutí", ale pokud máš pevnou vůli a hlavně si dopředu zvážíš všechny okolnosti... Jinak výskyt psychózy? Nemůže se stát, pokud do toho jdeš s dobrým či zkušeným "průvodcem" nebo nemáš vyloženě sklony k těmto problémům.

Související recenze a zkušenosti

Jiří Černý 27.2.2013
Spokojený/á

Absolvoval jsem léčbu V PL Červený dvůr v době od 27.8.2012 do 6.12.2012. Mé zkušenosti s léčbou v uvedeném zařízení jsou velmi dobré a pozitivní. Léčba mi přinesla nejdůležitější věc a tou je přiznání se, co jsem způs... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí