Vytříbená intuice a empatie / porucha osobnosti

Vytříbená intuice a empatie / porucha osobnosti

Jus  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den už od 13let se léčim na psychiatrii .Bude mi 30let mam těžkou poruchu osobnosti anorexii střídající se s hiperfafii.postramatickou stresovou poruchu chronickou a další...Ale celý svůj zivot mam pocit ze jsem tady kvůli tomu abych pomahala lidem zviratum planetě...mam skvělou intuici ..vše hned vycitim...vím někdy jak co dopadne prostě to vidim než se to stane dopredu ...myslim ze moje doktorka mi to nevěří ale mame doma zkušenosti ze to funguje a lidi co už se se mnou setkali a věří mi ptaji se na spoustu věcí..chtějí vědět jestli se mi o nich nezdalo jestli něco nevidim a kdyby tak co...tyhle schopnosti se mi dějí už od malička jen jsem si myslela ze vidim buď bubaky nebo ze jsou to jen sny..teď už vím ze prostě mam určitý predtuchy vidiny spoustu veci už jsem věděla dopredu napriklad smrt své prababicky prostě jsem Ji videla ve snu jak umrela a nikdo z rodiny nevedel ani ze byla v nemocnici nic a druhy den volali ze zemřela ale já se sní v klidu rozloucila.Není to jen tohle..chci se zeptat zda bych mohla mit nějaké schopnosti nebo jestli jsem opravdu jen takový zvláštní cvaklej člověk ..Ale není možný aby o tom byli přesvědčeni i moji blízcí vidi to co vše řeknu dopredu nebo co vidim dopredu ...tak vidi ze je to pak pravda mam z toho deprese ...hodně mě to vycerpava..vetsinu času hodně sním...lidé se na me lepí a sveruji se mi a přitom mě znají třeba jen pár minut..odhadnu hned co jsou zač...někdy lituju ze jsem je potkala...mam pocit jako by me vycucavali i když chci všem pomoc...jsem hodně empaticka ...nevím jsem z toho hodně zmatená...vše si hodně uvedomuji poslední rok vše mi do sebe začíná zapadat..ze vlastně blázen nejsem ale pripadan si výjimečná i to si dovolim říct....schizofrenii diagnostifikovanou nemám..Ja jen mam strašně silný pocit ze jsem tady na světě pro něco hodně důležitého moje podvědomí ví přesně proč ale ja se možná toho bojim....dokážete mi pomoc?dokážete mi vysvetlit co to se mnou je?děkuji za odpověď

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí