Samopoškozování, bezemočnost, sociopatie

Samopoškozování, bezemočnost, sociopatie

Anonymous
Anonymous  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj jmenuji se Marika. Většina mých přátel mi říká že jsem: Cynik, sociopat, psychopat, egoista a sarkastik v jedné osobě. Většina mých přátel totiž ví čím jsem si prošla. Začalo to když jsem byla malá otec od nás odešel protože mlátil mou matku. Poté si našla má matka přítele který se zdál fajn. Po několika letech se z něj stal člověk kterému už jen bojím říct tati jen aby mě nezavraždil pohledem. Doma mám ještě 2 sestry vždy jsem si myslela že aspoň je budu mít ráda a ony mne ale hodně jsem se spletla až to není ani možné. Moje dvě sestry mě přímo nenávidí a za vše se mi vysmívají a vše na mě schazují jen abych dostala průšvih a ony se tomu mohli smát. Jednou jsme byly na rodinné sešlosti kde byla celá rodina, najednou ke mě přijde má sestra a řekne: ,,Mariko ty jsi černá ovce rodiny víš to?" Nad tím jsem se pozastavila a když jsem se zeptala kdo jí to za dementa zase nakukal tak mi řekla těch pár slov co mi doslova změnil život: ,,Všichni tady to říkají" Nemusela jsem důvod jí věřit ale když jsem zařvala ať drží huby a zeptala jsem se jestli jsem černá ovce rodiny tak všichni jen drželi hubu jako bych se na nic neptala, jediná moje matka řekla že v žádném případě. Tak jsem se po všech koukla a pak se začal smát, nevěděla jsem co mě v tu chvíli popadlo cosi ve mně se zlomilo něco co nepůjde asi jen tak slepit vteřiňákem. Od té doby nechodím do společnosti když nemusím, nemluvím s nikým z rodiny, nepiju, nejím, vše ignoruju a ubližuju si. Ano podstupuju samopoškozování. Nedávno jsem našla doma hřebík tak jsem si ho prostě bodla do nohy je jedno kam prostě jsem si ho tam bodla. Možná si říkáte: ,,No wow ty chudinko takové peklo mají i jiné děti a ty se z toho můžeš vyléčit." Jenže člověka který je zlomený, nic necítí, má v každé větě aspoň náznak sarkasmu, nevadí zraňovat city ostatních, nevyvoláte v něm lítost a k tomu se vyžívá v manipulaci, takového člověka těžko změní nebo podle vás vyléčíte.....
Doktor ve Vašem okolí