Deprese únava strach co bude dal

Deprese únava strach co bude dal

Pavla  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den..je to složité popsat v pár řádcích ..jsem s manželem 16let..podnikání stres a manželova cholericka povaha..přišlo i ponižování a z lásky se stal strach..když už jsem byla na dne a myslela si ze ho už nemiluji rozhodla jsem se odejít..i když se manžel rok zpět začal chovat lepe? odešla jsem a vyspala se s jiným mužem ..manžel ke mě vtrhl ..bylo zle ...já si uvědomila ze manžela miluju a ze mi nepomáhá ani být sama a ani s jiným mužem ?? vrátila jsem se zpět ale manžel i když chtěl abych se vrátila a zkusíme to...se chova jinak..vyčítá dela si v podstatě co chce ?odřízl mě od všeho ..a říká ze za vše muzu ja?ze nema chuť zit ze ho nic nebaví ?jak když zapomněl jak se ke mě choval zpětně a co vše udělal ..nevěry ,ponižování a neustálý stres?já ho miluji a čekám ?chce čas a nechat tomu volný průběh ?ale domu chodi jen spat ..se mnou čas tráví minimálně ..má dny kdy mě objímá a dny kdy mi jen vyčítá ? ze se choval rok dobře a stejně to nepomohlo ?ze on by mě nikdy neopustil jako já jeho???už nevím co dělat ..řešit se mu nic nechce vzdy je to hádka ale jen na mou osobu?on si totiž na perfektniho nikdy nehrál ..ale já byla a už nejsem??nevím jak se chovat ?nechat ho být a čas a nebo to nějak řešit...

Související recenze a zkušenosti

Misa5555 5.6.2012
Spokojený/á

Výborný partnerský psycholog v Praze. Dlouho jsem se bála a odhodlávala. Nokonec jsme dala na několik referencí na Mgr. Rataje. Náš partnerský vztah dostal vážné trhliny po té, co manžel při mém těhotenství přiznal svou ... Více 

Doktor ve Vašem okolí