Manželka mě opakovaně podvedla

Manželka mě opakovaně podvedla

mnrakomor  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Ahoj co mám dělat s manželkou která mne opakovaně podvedla v rozmezí 10 let mám sní 3 děti 2 které studují a jednoho 5letého špunta barák dluhy jako každej jinej a ona i přesto tvrdí že mne má ráda a rozvést se nechce já vím ..rozvod -co by se dělo, museli bychom prodat majetek, splatit dluh a děti by měli problém dostudovat a co malej, ten bude žít bez táty já bych to asi nezvládl asi bych se bud uchlastal nebo nevím a ten hajzlík cos ním byla a je v práci se mě když jede okolo směje ...mám 100chutí ho víteco ale co potom kriminál a děti pujdou na dlažbu ona je neuživý pracuje jen sezoně a přes zimu ji dotuji já takže BABO RAD dozvěděl jsem se to 10. ledna že mě byla 17. listopadu zase nevěrná s kolegem z práce a ted jsem jí řekl aby byl doma klid že jsem jí odpustil ale jeho až někde načapu a chytnu tak bude rachot BOLÍ TO FURT A NEJVÍC V NOCI NEMOHU SPÁT ale malého opustit nechci
Mgr. Lada Skulilová  |  Basic member  |  Lipník nad Bečvou
  • 137 odpovědí
  • 23 Likes
Pane Mnrakomor,
jste v nepříjemné situaci a chápu, že je to bolestné. Nejlépe se v praxi osvědčuje zpracovat celou záležitost pomocí tzv. bdělé regrese, obvykle postačuje 1 - 2 sezení. Najděte si regresního terapeuta a zase budete brzy moci lépe spát, vymanit se z nepříjemných vracejících se myšlenek a získáte emocionální odstup od toho, co se stalo. Bude to úlevné. Přeji Vám hodně úspěchů, a to i do budoucna.
S pozdravem Mgr. Lada Skulilová, psycholožka
Marcela  |  návštěvník
  • 7 odpovědí
Měla jsem stejný problém ale s manželem. Rozhodla jsem se po měsíci. Nemohla jsem s tím žít ale na druhou stranu jsem se bála o dceru. Obrátila jsem se na https://www.cikr.cz/sluzby/rodinne-pravo/ a prokunzoltovala možnosti rozvodu aby dítě co nejméně trpělo. Dítě má střídavou péči a vyhovuje to všem. Doufám že i jí..
mnrakomor  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
taky tím trpím uplně stejný případ co píše pán

Související recenze a zkušenosti

Misa5555 5.6.2012
Spokojený/á

Výborný partnerský psycholog v Praze. Dlouho jsem se bála a odhodlávala. Nokonec jsme dala na několik referencí na Mgr. Rataje. Náš partnerský vztah dostal vážné trhliny po té, co manžel při mém těhotenství přiznal svou ... Více 

Doktor ve Vašem okolí