Smutek z rozchodu

Smutek z rozchodu

Jan  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu.
Jsou to 3 týdny co jsem se rozešel s přítelkyní, byl to sice krátký vztah, ale pořád jsem z toho dost smutný a tak nějak nevím co dál a nic mě už nebaví a pořád na ni musím myslet.
Především nevím co jsem udělal za chybu, podle toho jak se chovala když jsme byli spolu, tak byla šťastná a říkala, že mě má ráda, ale dva dny poté co tohle řekla jsem ji viděl naposledy, měla nějakou depresi, problémy v rodině a den na to mi napsala, že se rozchází. Nechtěla už mě vidět ani osobně jen mi napsala zprávu a po delší komunikaci jen řekla: ne prostě se mi nelíbíš a prostě se s tebou nudím.
Jenže já byl vždycky iniciativní, pokaždé jsem se snažil něco vymyslet ale ke konci to negovala, prostě jen řekl: já nevím, proč ne.
Vždycky když byla smutná jsem se jí snažil naslouchat, analyzovat její problémy a snažit se jí pomoct, vůbec nic mi ale nepomohlo, dopadlo to špatně a dost zle se mnou skončila.
Nevím jestli je to také kvůli tomu, že je o dost mladší protože mě je 22 a jí je 17.
Co jsem ale udělal tak špatně, že jen řekla: nelíbíš se mi a nudím se s tebou?
Připadalo mi, že neví co chce, ale přesto bych se k ní chtěl vrátit, pořád k ní něco cítím.
Myslíte si, že to má cenu, nebo co mám dělat?

Předem díky.

Související recenze a zkušenosti

Misa5555 5.6.2012
Spokojený/á

Výborný partnerský psycholog v Praze. Dlouho jsem se bála a odhodlávala. Nokonec jsme dala na několik referencí na Mgr. Rataje. Náš partnerský vztah dostal vážné trhliny po té, co manžel při mém těhotenství přiznal svou ... Více 

Doktor ve Vašem okolí