Panické stavy

Panické stavy

dantes  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,
ranno když vstanu citim tlak na hrudi mam slabe ruce i nohy občas se mi i třesou ruce.Když mam jit někam třea na urad prace nebo jen když zazvoni poštačka rozbuši s mi srdce začnou s emi třast ruce a mam nutkani utect.Nemohu k vuli tomu ani na pracovni pohovor je to hrozne.Muže te mi prosim poradit co by to mohlo byt.
Mgr. Zbyněk Bohdal  |  Basic member  |  Trhové Sviny
  • 289 odpovědí
  • 13 Likes
Dobrý den, s ohledem na stručnost popisu lze jen stěží přesně stanovit o co se jedná, chtělo by to podrobnější vyšetření. Takto lze třeba usuzovat na určité projevy "sociální fobie". Proto bych doporučil vyhledat pomoc odborníka - psychologa, který by s Vámi problém podrobněji rozebral a společně jste stanovili další postup. V každém případě bych nic neodkládal, aby nedošlo k dalšímu gradování situace.
S pozdravem Mgr. Bohdal
Kamila  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 10 odpovědí
dobrý den,
myslím,že to jsou panické ataky.bohužel,je nás tady více,můžete se podívat na tyto stránky.....hezký den,Kamila
dantes  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Byl jsem u psychiatra napsal mi arketis dřív jsem bral cipralex a neurol beru podle potřeby,ale arketis jsem ještě nezačal brat nenašel jsem k němu moc dikuzi a nevim jak funguje byls mi diaknistikovana socialni porucha a panicke záchvaty úzkosti a agorafobie.
Kamila  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 10 odpovědí
posílám ty slíbené stránky http://www.lekari-online.cz/psychologie-psychiatrie/diskuze/panika/deprese-a-nebo-trauma-i69314

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí