Nedostatek soukromí

Nedostatek soukromí

K.18  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, mám takový problém. S mým přítelem jsme poměrně mladý pár (18 let). Samozřejmě oba stále bydlíme u rodičů. V jeho domě s nimi ještě bydlí o dost starší sestra, která má 2 děti. Jeho druhá sestra má jedno dítě a bydlí o ulici dál. Synové obou sester mi dělají starosti. Jsou drzí, neposlouchají a také jsou extrémně hluční. Jejich maminky je však vždy zabaví pouze tím, že je pošlou do pokoje mého přítele na počítač a tam hrají od rána do noci (a není to jen obrazně řečeno). Nemáme žádné soukromí a co je horší, začali být drzí i na mě, ale jak se v tomto případě bránit, abych nevyvolala konflikt mezi sebou, přítelem a jeho rodinou? Přítel už si několikrát zkoušel promluvit se sestrami i jeho mamkou ale marně..
Mgr. Zbyněk Bohdal  |  Basic member  |  Trhové Sviny
  • 287 odpovědí
  • 13 Likes
Vážená slečno, ve své odpovědi Vás asi moc nepotěším, ale berte mé vyjádřejí čistě za názor jednotlivce.
Předpokládám, že Vy i přítel se ještě připravujete na budoucí povolání a tudíž jste "závislí" na svých rodičích a pod.
Hlavně přítel. Proto si dovolím tvrdit, že jeho rodiče nepřikládají velký význam budoucnosti tohoto vztahu. Především z nějaké vlastní životní zkušenosti.
Proto asi budou vždy, z jejich strany, preferovány " sestry a jejich synové přítele", protože ty-ti jsou reální, je to pro ně reál - "jistota".
Mohl bych pokračovat dalším zdůvodňováním, vysvětlováním,..., ale omezím se na následující, opět zdůrazňuji - jedná se o můj názor.
Zkuste si najít - pronajmout garzonku či možnost obdobného bydlení, žít tam opravdu spolu ve dvou a uvidíte.
Oběma přeji, aby vše vyšlo podle představ. Mgr. Zb. Bohdal
Doktor ve Vašem okolí