Stres ze školy a bydlení na internátu

Stres ze školy a bydlení na internátu

klarka100000  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, tento rok jsem nastoupila na Střední zdravotnickou školu a jsem na i ternátě, ale i když je za mnou čtvrtletí tak jsem si stále nezvyklá, rodiče to tedy začali řešit a snaží se o přestup, ale bohužel musím vydržet do pololetí, což je pro me nepředstavitelné a neumím si představit tady ještě takhle dlouho vydržet.
Momentálně se mi sevře žaludek a nemohu do sebe dat ani Kousek jidla musím se orpavdu nutit, abych alespoň něco snedla.. Stále je mi zle, bohužel často dostávám i záchvaty breku.
Momentálně mám strašný strach, ze neprojdu, že propadnutí nebo tak na čtvrtletí jsem měla jednu 4 jinak tři 3 a zbytek 1 a 2. I rodiče mi pověděli, ze jim je jedno i kdybych mela samé 4, ale hlavně abych prošla.
Potřebovala bych to ještě čtvrt roku vydržet, prosím poradili by jste mi nějak? Děkuji
Michaela  |  Moderátor
  • 1158 odpovědí
Kláry, je toho prostě hodně, že? Nepřemýšlela jsi, že by sis o tom s někým popovídala? Je super, že v tom máš podporu tvých rodičů, a že to s tebou řeší - možná úplně neví, že si procházíš takovým "peklem"....co si domluvit schůzku v pedagogicko.psychologické poradně (třeba is rodiči)?

Mají s tím zkušenosti a vědí, co může být spouštěč a hlavně jak ti pomoci....tohle je stav, který pro tebe není udržitelný. Co myslíš?

Míša.

Související recenze a zkušenosti

alexa222 3.3.2014
Spokojený/á

Jednou klopýtnete. A chcete se znovu postavit. Najednou zjistíte, že jste na všechno úplně sami. Když nemáte peníze, nějak se Vám z vašeho okolí vytratí - jak přátelé tak i rodina. A ani stát Vám nepomůže. Dostaví se... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí