Usínání přes den, velká únava

Usínání přes den, velká únava

Lubos Ch  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Dobrý den přes den často usínám sem unavený někdy spím celý den a nevím jestli to něco neznamená (jestli se mnou něco není) klidně podstoupím nějaké vyšetření. Děkuji za pomoc, odpověď.
Mgr. Zbyněk Bohdal  |  Basic member  |  Trhové Sviny
  • 289 odpovědí
  • 13 Likes
Zdravím,
doporučuji vyšetření ve Spánkové laboratoři. A na základě toho pak volil další případné terapie.

Mgr. Bohdal
Emilie Holková  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Sama jsem tímto prošla každý den byl pro mne utrpením vstavala jsem horší než jsem šla spat a bolela mě hlava nic mne nebavilo prostě byla jsem na nic a jen si přála aby už to skončilo. Navštivila jsem pana Mudr, Paszandu homeopata a po jeho léčbě homeopatiky a čajů z Peru jsem opět v pohodě a život mě těší ač mám po 72 ale mám elán který mi chyběl už víc jak 10 let a proto DĚKUJÍ ZA POMOC PANU DOKTOROVI ač to naší paní doktoří neradí slyší ale já jsem to poznala sama na sobě a věřím že nejsem jediná. Pan doktor vyléčil i mého vnuka kterému hrozila celoživotní bezlepková dieta když mu bylo 5 let po jeho léčbě ,dnes ma 33 let a žádnou dietu nemusí dodržovat.I dalším vnukům kteří byli věčně na antibiotikach pomohl,že i bez nich byli dobři a nemoci se nevrácely .Proto přejí panu MUDR.PASZANDOVI ještě moře zdraví aby mohl ještě dlouho pomahat lidem kterým běžná medicina nepomáha.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí