Bolest nad lopadkou

Alen  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den. Po silném úderu nad levou lopadkou se mi neustále vrací paliva bolest, která se tahne pres rameno do spodní casti paže a k zápěstí. Když to začne bolet musím si promačkat to bolavé misto nad lopatkou, pod paži, mačkat zápěstí a když to nepomůže a bolest je větší tak pak asi šlachu jak je klíční kost smerem k rameni a mačkat smerem dolu. Bolest se objevuje pri praci na počítači, řízení auta a vzda kdyz ruku mam v urovni prsou, když vařím, mícham něco. Bolí to už od října 2017 a na neurologii mi dal prášky, injekci a napsal rehabilitace. Jiný lékař nenasel nic. Ortoped také nic. Jsem s toho už zoufalá a prosim o pomoc co by to mohlo byt. Do toho mi píská v uších a bolí prsty a mrtvi mi občas. Prosím poraďte co by to mohlo byt, na jakého lékaře se obratit. Doporučte prosím lékaře.
MUDR. Tomáš Vilhelm  |  Basic member  |  Neurologie  |  Šumperk
  • 414 odpovědí
  • 82 Likes
Podle popisu půjde pravděpodobně o projev svalových spoušťových bodů v oblasti svaloviny lopatky.
Konkrétně sval latissimus dorsi nebo infraspinatus.
Suverénně pomáhá dry needling - suchá jehla.
Viz suchajehla.cz
Alen  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den pane doktore mohla bych si u vás dohodnou návštěvu a podrobné vyšetření. Byla bych už konečně ráda, kdybych věděla co mi vlastně je a jelikož jsem v neschopnosti a uraz je posuzován jako pracovní a tak potřebuji i přesné posouzení mých problémů. Bolest se neustále vrací. Předem děkuji za odpověd.

Reakce na Alen

MUDR. Tomáš Vilhelm  |  Basic member  |  Neurologie  |  Šumperk
  • 414 odpovědí
  • 82 Likes
Dobrý den,
určitě. termín si můžete vybrat sama na adrese suchajehla.cz/objednat nebo využít emailový nebo telefonický kontakt tam uvedený k domluvě.
Všechny kontakty jsou také v QR kódu , který posílám v příloze
Asandy  |  návštěvník  |  Banska Bystrica
  • 1 odpovědí
Dobry den.Obcasne zatuhnutie v noci, prstov na rukach ,pri vystreti bolestive chrupnutie.Cez den pri pohybe v norme a dotyku ,masazi citlive. Vek 57 . Dakujem
Související recenze a zkušenosti
Operace páteře
Fyzioterapie
  Spokojený/á
As. Mudr. Jan Kryl je naprostá kapacita ve spondylochirurgii, operoval mi páteř po dost nepříjemném a vážním zranění a díky němu a celému týmu v Motole budu v pořádku a bez následků. Oceňuji jeho... Více 

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí