Bolest nad lopadkou

Bolest nad lopadkou

Alen  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den. Po silném úderu nad levou lopadkou se mi neustále vrací paliva bolest, která se tahne pres rameno do spodní casti paže a k zápěstí. Když to začne bolet musím si promačkat to bolavé misto nad lopatkou, pod paži, mačkat zápěstí a když to nepomůže a bolest je větší tak pak asi šlachu jak je klíční kost smerem k rameni a mačkat smerem dolu. Bolest se objevuje pri praci na počítači, řízení auta a vzda kdyz ruku mam v urovni prsou, když vařím, mícham něco. Bolí to už od října 2017 a na neurologii mi dal prášky, injekci a napsal rehabilitace. Jiný lékař nenasel nic. Ortoped také nic. Jsem s toho už zoufalá a prosim o pomoc co by to mohlo byt. Do toho mi píská v uších a bolí prsty a mrtvi mi občas. Prosím poraďte co by to mohlo byt, na jakého lékaře se obratit. Doporučte prosím lékaře.
MUDR. Tomáš Vilhelm  |  Basic member  |  Neurologie  |  Šumperk
  • 414 odpovědí
  • 83 Likes
Podle popisu půjde pravděpodobně o projev svalových spoušťových bodů v oblasti svaloviny lopatky.
Konkrétně sval latissimus dorsi nebo infraspinatus.
Suverénně pomáhá dry needling - suchá jehla.
Viz suchajehla.cz
Alen  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den pane doktore mohla bych si u vás dohodnou návštěvu a podrobné vyšetření. Byla bych už konečně ráda, kdybych věděla co mi vlastně je a jelikož jsem v neschopnosti a uraz je posuzován jako pracovní a tak potřebuji i přesné posouzení mých problémů. Bolest se neustále vrací. Předem děkuji za odpověd.

Reakce na Alen

MUDR. Tomáš Vilhelm  |  Basic member  |  Neurologie  |  Šumperk
  • 414 odpovědí
  • 83 Likes
Dobrý den,
určitě. termín si můžete vybrat sama na adrese suchajehla.cz/objednat nebo využít emailový nebo telefonický kontakt tam uvedený k domluvě.
Všechny kontakty jsou také v QR kódu , který posílám v příloze
Asandy  |  návštěvník  |  Banska Bystrica
  • 1 odpovědí
Dobry den.Obcasne zatuhnutie v noci, prstov na rukach ,pri vystreti bolestive chrupnutie.Cez den pri pohybe v norme a dotyku ,masazi citlive. Vek 57 . Dakujem

Související recenze a zkušenosti

pacientka 1962 8.1.2019
Spokojený/á

nikdy jsem nesetkala s takovým přístupem jako má pán Ressner při vstupu vás pozdraví podá ruku opravdu vás pořádně proklepe vše vám vysvětlí škoda,že tu není více takových lékařů.Renata

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí