Bolest v kyčelní oblasti

Bolest v kyčelní oblasti

Etiriss  |  návštěvník  |  Antalya
Prosím o názor či radu. Živím se několik let tancem a na začátku srpna mi z ničeho nic při vystoupení hrozně rozbolela kyčel, jako by mi tam někdo zaryl nůž. Následně už jsem ani nemohla dojít do auta, při každém kroku mi tam cosi přeskočilo co mi rezonovalo do celého těla. Střídala se bolest s nepříjemným pocitem. V nemocnici mi udělali rentgen s tím, že kyčle jsou v pořádku, že mám nejspíž vodu mezi kostí a svalem. Dostala jsem 10 injekci do zadku a po týdnu injekci s Kortizolem přímo do kloubu. Stav se začal zlepšovat přeskakování postupně ustalo. Po měsíci už jsem neměla žádné potíže při chůzi, chodím denně plavat, nic mě nebolelo. Tak jsem zkusila 10 minut lehce tančit a teď už je to třetí den co mě kyčel opět bolí a mám pocit jako by me ze předu cosi táhlo či tlak nepříjemný ja sama nevím, prěvážně když při kroku zůstane noha v zadu. Jsem zoufalá nevím co si mám myslet, nevím zda tomu nechat ještě delší rekonvalescenci, zda to nějak procvičovat nebo vůbec nic nedělat. Děkuji.
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Premium member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 77 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den, je třeba aby vás vyšetřil zkušený ortoped. Rád vám nabídnu naše služby na klinice Cellthera v Brně, bez osobní návštěvy a objednání se na info@cellthera.org to nepůjde. Nelze čekat, že to samo odezní a bude to v pořádku, ani opakování kortikoidů nepomůže z dlouhodobého hlediska, jenom vám způsobí těžkou artrózu. Pokud nemůžete přijet v brzké době, můžeme probrat váš současný stav po Skypu a stanovit nejlepší možný postup. Hlavně nyní bolestivý kloub nepřetěžujte a nedělejte činnosti, které způsobují jeho bolest.

Související recenze a zkušenosti

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí