Bolest zadní strany stehna při řízení

Mira  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
trávím hodně času v autě, a poslední dobou mě sedění v autě bolí prává hýždě a zadní strana stehna. Myslel jsem, že je to asi kyčel ale ta při pohybu nebolí. Nevíte čím by to mohlo být?
Děkuji M.N.
FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 460 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, dle popsaných příznaků se může jednat o blokádu SI skloubení. Doporučila bych vyhledat fyzioterapeuta, který na základě provedení komplexního kineziologického rozboru zjistí příčinu bolesti, uvolní měkké tkáně a případně provede cílenou mobilizaci páteře a periferních kloubů. V případě zájmu Vám rádi pomůžeme. S přáním pěkného dne, Hana Řezníčková, FYZIOklinika
Mgr. Michal Joshua Frána  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 397 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, může se jednat o blokádu kloubu či útlak nervu. Vyhledejte v okolí ortopeda, nebo se obraťte přímo na fyzioterapeuta. Po vyšetření provede nezbytné intervence k Vašim obtížím. S pozdravem Frána Praha joshfrana.cz

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Jsem druhý den po vyšetření a ošetření metodou suchá jehla. Mudr.Vilhelm je člověk na svém místě.Velice lidský přístup,který se dnes nevidí...Velká úleva na duši a samozdřejmě problémy s mou bederní p... Více 

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí