Aplikace rázové vlny po opichu achilovky

Aplikace rázové vlny po opichu achilovky

Petr  |  návštěvník
Dobrý den, již cca rok mám bolesti achilovek vždycky po sportovní záteži. Cca před půl rokem jsem bral Aulin mast a tablety. Změnil jsem lékaře a ten mi aplikoval kortizol opich do bursy a peritendinea.Což se zde dočítám , že asi nebyla dobrá volba.Bolesti bohužel nemizí, spíše naopak.Dostane se achilovka do původního stavu před opichem? Po jakém čase můžete byt aplikována RV na achilovku bez rizika?
Revmacentrum®  |  Premium member  |  Brno
  • 2098 odpovědí
  • 25 Likes
Zdravím,
léčba rázovou vlnou dle našich zkušeností lze aplikovat cca po 6 týdnech od tzv. opichu (nevím ovšem jaký preparát a v jakém množství byl použit)
Vhodná je jednorázová aplikace vysokoenergetické rázové vlny ESWT. Více na www.razovavlna.eu
prim. Moster, Revmacentrum
FYZIOTERAPIE LEVITAS s. r. o.  |  Basic member  |  Praha
  • 7 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
terapii rázovou vlnou můžete začít nejdříve 6 týdnů od "opichu". Z klinických zkušeností z několika pracovišť nám u bolestivé Achillovy šlachy vychází nejlepší výsledky po 5 aplikacích radiální rázové vlny.
Přeji příjemný den!
Mgr. Kateřina Hošková
XXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení už nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu zpevňovat. Slečna, ... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí