Bulka po vstřebání hematomu

Bulka po vstřebání hematomu

tyna  |  návštěvník  |  Zurich
dobry den
jako dite jsem utrpela uraz na stehne,kde se mi posleze vytvoril veliky hematom-urcite vice,nez prez polovinu stehna.
bylo mi 11 let,a zdalo se,ze se to docela dobre vstrebava-nesli jsme ani k lekari.
po vymizeni zbarveni typickeho pro hematom mi ve stehne zustala mala hrudka,asi velikosti dvacetikoruny.
hrudka doposud necinila zadne problemy.
nyni--o 27 let pozdeji,mne toto misto poboliva,nekdy,kdyz sedim,nebo lezim tak,ze ono misto zatezuji,zpusobuje to pichlavou,tlacivou bolest tak,ze musim zmenit polohu.
pri chuzi ale neboli.
kdyz se vsak snazim onen utvar nahmatat,je to neprijemne az bolestive.
k lekari jsem s tim zatim nesla,mam obavy ze mne bude mit za blazna,kdyz prijdu s tim,ze se mi pred 27 lety cosi stalo..
poradite-co to muze byt?
predem mnohokrat dekuji
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Premium member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 214 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den ,může se jednat o fibrom nebo nějaký podobný útvar,bylo by vhodné navštívit chir.ambul ev. odstranit příčinu . Kopal

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Léčbu tenisového lokte pomocí rázové vlny jsem podstoupila. Bolest v dané oblasti ustoupila, ale ještě mě čeká kontrola. Jelikož mám také bolesti v zápěstí a předloktí tak předpokládám, že to nebude návštěva poslední. Ji... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí