Po plastice zkříženého vazu

Po plastice zkříženého vazu

plastika vazu  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, jsem 3 měsíce po plastice zkříženého vazu v koleni, kde mi štěp odebírali pod kolenem. Místo kolem jizvy mě už bolí při mírném pokrčení nohy a následné přenesení váhy na ní,stejně tak když jdu do většího schodu, nebo když bych měl nohou dupnout, natož běžet. Doktor(operatér) mi poradil, abych šel na rázovou vlnu. Zeptal jsem se na rehabilitacích mých fyzioterapeutů, jestli se s tímto už setkali, ale žádné zkušenosti s rázovou vlnou na koleno nemají. Myslíte že by mi to mohlo pomoct? A je to bolestivé?Moc děkuji za odpověď
Revmacentrum®  |  Premium member  |  Brno
  • 2098 odpovědí
  • 25 Likes
Zdravím,
použitím rázové vlny lze urychlit hojení tkání.
Tedy i ve Vašem případě bych, dle našich zkušeností, očekával přínos využitím rázové vlny
Více na www.razovavlna.eu
prim. Moster, Revmacentrum, Centrum léčby rázovou vlnou ESWT
MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační centrum Šenov  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Šenov
  • 50 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, pokud máte normální hybnost v koleni a negativní nález na rtg, pak bych doporučila zaměřit se na techniky uvolnění jizvy, tj. manuálně, laser, event. rázová vlna, nebo řešení úponů v oblasti kolene. Já rázovou vlnu používám na kolena běžně, zejm. u artrozy nebo výše zmíněných úponových bolestí v oblasti kolene. S pozdravem, Dr. K. Šochová.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení už nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu zpevňovat. Slečna, ... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí