Zánět achilovky

Zánět achilovky

Andrea  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobry den, mam zanet achilovky a lecim se na chirurgii jiz tri mesice a bez uspechu. Mela jsem uz sadru, rehabilitace a ted mam znovu ortezu, protoze zanet stale trva. Nyni mi lekar doporucil osetreni achilovky laserem. Docetla jsem se i o lecbe razovou vlnou a proto se chci zeptat je lepsi podstoupit laser nebo razovou vlnu pro urychleni lecby ? Co bude ucinejsi, aby se mi noha uzdravila. Predem dekuji za odpoved Andrea
Revmacentrum®  |  Premium member  |  Brno
  • 2098 odpovědí
  • 25 Likes
Zdravím,
s rázovou vlnou máme ty nejlepší zkušenosti. Zpravidla k nám na tuto léčbu přicházejí po absolvování léčby laserem :-)
více na www.razovavlna.eu
prim. Moster, Revmacentrum
MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační centrum Šenov  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Šenov
  • 50 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den,
jak jsme Vám již psali k Vašemu identickému dotazu, jež jste adresovala původně přímo našemu NZZ - rázová vlna je mimo jiné úspěšně používána také u zánětu v oblasti achillovy šlachy. Oproti operaci zde nejsou žádné nežádoucí následky a nehrozí žádná rizika... Výsledky a zkušenosti s rázovou vlnou máme nejen u této diagnosy velmi dobré. Na našem pracovišti většinou v případě aplikace RV již došlo k nápravě a zlepšení právě po aplikaci série 4 - 6 ošetření rázovou vlnou bez použití laseru... Viz reference pacientů na našem firemním FB, našem diskuzním fóru a rovněž si můžete pročíst obdobné vyjádření např. pana prim. MUDr. Mostera...
Tel: XXXXXXXXXXX nebo XXXXXXXXXXX...
Přejeme krásný den, s pozdravem za NZZ, MUDr. Šochová a Tým NZZ RHC Šenov...

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení už nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu zpevňovat. Slečna, ... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí