Lymfodrenaze,rozprouděni lymfatického systému k hubnutí

Lymfodrenaze,rozprouděni lymfatického systému k hubnutí

tequiera24  |  návštěvník  |  Praha
Krásný den už delší dobu se mi nedaří zhubnout partie které mě stále trapi. Trpim na otoky nohou a zavodnění kolena,lýtka .stehna a zadek s celulitidou.chtela bych se zde zeptat na doporučení lymfodrenaze nebo jiné možnosti na tento problém jak se zbavit otoků,zavodnění a celulitidy .
Kdo tady má nějaké zkušenosti prosím třeba i s diagnostikou metabolismu .děkuji za radu.Darina
Mgr. Michal Joshua Frána  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 397 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, lymfodrenáž je vhodnou terapii pro "rozproudení" lymfatického systému. Je možné zvolit ze dvou variant - přístrojová nebo manuální. U přístrojové lymfodrenáže je vhodné prodělat i manuální ošetření lymfatických uzlin v oblasti krku a lokálně. S pozdravem Frána XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Amaryllis Centrum Praha  |  Premium member  |  Praha
  • 94 odpovědí
  • 28 Likes
Dobrý večer,
podle toho co píšete pravděpodobně bude problém nejen v zadržování vody, ale i v hromadění podkožního tuku... to je však podnětem k otázce, jde-li u vám s prosté lymfatické oétoky, nebo o tzv. lipedém. V tomto případě Vám můžu poradit jen na základě osobní konzultace u nsá v Amaryllis Centru, jelikož je zapotřebí řádné vyšetření , dle potřeby i s využitím ultrazvuku.
Terapie lipedému je totiž od obvyklé terapie obvyklého otékání nohou odlišná.

Neváhejte se objednat, tel.č. k objednání jest  222 ... Zobrazit číslo 222 210 237  Telefon .
Čím dříve se stav s lipedémem řeší, tím lepších výsledků a spokojenosti lze dosáhnout.
Přeji příjemný večer, Takácsová.

Související recenze a zkušenosti

anitaprec 28.11.2016
Spokojený/á

Jsem tu moc spokojená, paní Řehořková mi udělala balíček kosmetické péče na celý rok, takže si sem chodím pravidelně jednou měsíčně odpočinout a zarelaxovat např. na diamantová abraze, LPG, neinvaziv... Více 

1 Like   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí