Špatná funkce lymfatického systému?

kirafak
kirafak  |  návštěvník  |  Jižní Holandsko
Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda moje obtíže mohou souviset se špatnou funkcí lymfatického systému. Asi před dvěma týdny jsem nůžkami ořezávala stromy a cítila jsem, že v jednu chvíli jsem zabrala moc. Od té doby mám jakoby "knedlík" v krku, přes který se mi špatně dýchá a zadýchávám se i při běžných činnostech. Jakmile se rozhýbu, nebo ve stresu, mám pocit, že se od ramenou nahoru rozklepu. Zhoršila se mi pleť a nad jednou krční uzlinou jsem objevila tvrdou bouličku. Prostě se vůbec necítím ve své kůži. Myslíte, že to může mít souvislost s lymfou?

Děkuji
JD
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1499 odpovědí
  • 373 Likes
Dobry den, na tuto otázku neni jednoznačná odpověď. Doporučuji podrobné interní a imunologicke vyšetření. Zdravi dr vraspirova b.
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 972 odpovědí
  • 112 Likes
Dobrý den,tento problém nelze řeřit e-mailovou cestou.Navštivte svého praktického lékaře a ten rozhodne,která další vyšetření musíte podstoupit.V Holansku to jistě nebude problém.
MUDr.J.Kačírková
Související recenze a zkušenosti
Jsem velice spokojená s lymfodrenáží
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
  Spokojený/á
Jsem jako klientka velice spokojená, již druhým měsícem navštěvuji lymfodrenáž. Přístup personálu a celkový dojem z prostředí hodnotím na výbornou :) super a jen tak dál. Více 
Doktor ve Vašem okolí