Aceton v moči

Aceton v moči

Jana  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den,
chtěla by jsem Vás požádat o informace ohledně zvýšené hodnoty acetonu v moči.Jsem maminka jednoho těžce postiženého chlapce a po posledním ivf pokusu se nám podařilo otěhotnět.Jsem ve 20t gravidity a do této doby bylo vše v pořádku /VÝSLEDEK PLODOVKY JEŠTĚ NENÍ/Minulý týden jsem měla virozu a byly mě nasazela třídenní antibiotika.Ovšem včera jsem byla na kontrolním odběru krve a moči,který dopadl dle mého názoru špatně.Mám velké obavy ,aby se něco nezanedbalo,protože máme tu ošahanou zkušenost s péči o postižené dítě.Hodnoty ,které nebyly v pořádku jsou erytrocyty 3,75 ,hemoglobin 110,hematokcrit 33,1,ikterie 2,hořčík 0,75.Železo a magnezium doplním v tabletách,ale co mě paní doktorka varovala je hodnota acetonu 1.Prý je to z hladovění ,ale nezvracím jím pravidelně,ale jsem vegetarián, mohlo by to být málo pestrou stravou nebo opravdu jím málo nebo se mám obávat ještě něčeho jiného.Nebo by to mohlo být i důsledek té prodělané virozy a antibiotik.A hlavně může to miminku nějak ublížit!!!!Moooc prosím o radu ,jak upravit hodnotu acetonu. Předem děkuji za odpověď.S pozdravem a přáním krásného dne Jana

Nemoci v těhotenství - Související videa

Doktor ve Vašem okolí