Hodnota HCG v krvi - násobení v těhotenství

Hodnota HCG v krvi - násobení v těhotenství

Katka M.  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám gynekologicky dotaz. Na začátku těhotenství jsem byla hospitalizována v nemocnici na pozorování kvůli drobnemu krvácení mimo cyklus. S partnerem jsme meli sex v tydnu ovulace ( napr. ovulace a plodne dny byli pa,so,ne- sex byl pa, so a v pondeli jsem byla hospitalizována pro křeče a krvácení. Doktorka v nemocnici říkala ze to bylo uhnizdovani a hodnota odberu HCG byla 36 která nadale násobně stoupala. Dnes mam doma pětidenní holčičku ale celou dobu mi vrtá hlavou a zajímá me, zda se z toho dá určit, který přesný den se to povedlo. Nevím zda HCG v krvi začina na nule aby pri násobku vyslo 36 tj na napr sobota 12, nedele 24, a pondeli 36?
Velmi dekuji za zodpovězení.
Lucie  |  Moderátor
  • 638 odpovědí
Katko, dopátrala jste se odpovědi někde jinde?

Související recenze a zkušenosti

Halucha 4.10.2019
Spokojený/á

Paní doktorka Krouželová je úžasná. Velmi empatická, neuvěřitelně šetrná, přátelská a má opravdu upřímný zájem o pacienta, je pečlivá. Vřele mohu doporučit. Moc mne mrzí, že odešla z Brna, kde jsem byla její pacientkou. ... Více 

Spokojený/á

K paní doktorce Frisové jsem chodila již 3 těhotenství a vždy jsem byla maximálně spokojená. Co se týče prenatální diagnostiky a ultrazvuků je MUDr. Frisová jednoznačně špičkou ve svém oboru, máte pocit, že jste opravdu ... Více 

Doktor ve Vašem okolí