Otěhotnění se zvýšeným hormonálním profilem?

Otěhotnění se zvýšeným hormonálním profilem?

Adel  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, chci se zeptat prodělala jsem tři trombozy v dolních končetinách nejprve v levé v roce 2008 kde mi zjistili i chronicky uzávěr trombozy v břiše a v roce 2013 jsem dostala trombozu v pravé noze . Užívám leky na ředění krve xarelto. Mám problémy s cistama nevím důvod proč se mi pořad tvoří mám i zvýšený hormonální profil byla jsme i na operaci s cistama na vajecnicich v r.2017 snažíme se s partnerem o miminko astale se nám nedaří . Momentálně cvicim cviky podle L.Mojzisove a beru kapky gynex. Nemůžu brát hormonální leky tak se obracím na bylinky. Chci se zeptat zda je naka šance na otěhotnění a jestli bude průběh těhotenství v pořádku když mám trombozy. Poraďte prosím co mám dělat děkuji

Související recenze a zkušenosti

Halucha 4.10.2019
Spokojený/á

Paní doktorka Krouželová je úžasná. Velmi empatická, neuvěřitelně šetrná, přátelská a má opravdu upřímný zájem o pacienta, je pečlivá. Vřele mohu doporučit. Moc mne mrzí, že odešla z Brna, kde jsem byla její pacientkou. ... Více 

Spokojený/á

K paní doktorce Frisové jsem chodila již 3 těhotenství a vždy jsem byla maximálně spokojená. Co se týče prenatální diagnostiky a ultrazvuků je MUDr. Frisová jednoznačně špičkou ve svém oboru, máte pocit, že jste opravdu ... Více 

Doktor ve Vašem okolí