Nečekané těhotenství a větší konzumace alkoholu

Nečekané těhotenství a větší konzumace alkoholu

Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
je mi 45 let a v 10. týdnu jsem zjistila, že jsem těhotná.
Mám několik problémů. první je můj věk a druhý několikeré požití alkoholu. Nikdy jsem nebyla opilá, ale na začátku července jsme byli 14 dní na dovolené a tam jsem si skoro každý den dala 2 deci vína. Ke konci června (předposlední týden) jsme byli týden na vodě a tam jsem měla pivo, výjimečně střik a jeden večer měl známý narozeniny, tak jsem měla více vína (0,7). Jinak piji jen příležitostně (minimálně), ale tento začátek léta byl poněkud nad míru. Mám strach, jestli jsem neohrozila miminko. Už mám dvě děti (16 a11 let). Tam jsem těhotenství zjistila brzy a abstinovala. Mám strach jsem těhotenství zjistila pozdě a miminko by mohlo být ohroženo.
Já jsem ve 45 letech zdravá.
Děkuji

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí