Rostoucí dvojče?

Rostoucí dvojče?

Marwinka
Marwinka  |  návštěvník  |  Praha
Když jsem byla na kontrole v 7+0, doktorka mi řekla, že vidí krásné mimi a k tomu velkou krevní sraženinu. Prý se buď vstřebá a nebo začnu krvácet. Včera jsem byla na kontrole znovu, tj. 8+2 a prý už krevní sraženina není sraženina ale objevilo se v ní cosi žloutkového, co je ještě k tomu 2x větší než mimi i s obalem... Takže dvojče které nemizí ale naopak se objevilo až nyní. Budeme teď čekat 14 dní jestli se vstřebá nebo se pak uvidí.
Máte s tím některá zkušenosti??
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 1078 odpovědí
  • 48 Likes
Pošlete mi snímek UZ.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 973 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den,

ano tak se to někdy stává že v časné graviditě to II dvojče se později zviditelní na UZ

přejí Vám hodně štěstí
S pozdravem,
MUDr Ilíč

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí