Ukončit těhotenství nebo počkat?

Ukončit těhotenství nebo počkat?

Daneso  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, dneska jsem byla mojí paní dr. poslána na ukončení těhotenství pro podezření na zamlklé. poslední ms jsem měla 10.10. Otěhotněla jsem hned po vytažení mířeny. Podle vyšetření před týdnem se nelíbil dr žloutkovy váček, moc velky a teď už byl ok, tedy po týdnu ale že malý nárůst plodů jen 2mm . Myslím si ale že jsem měla ovulaci pozdně. Ještě také neviděla žádnou středeční akci. Podle uz by to měl být asi 6 týden. Zajímalo by mě jestli není na radikální tah přerušení brzy , někdy je prý srdeční činnost možný zachytit později a také záleží přístroji. Děkuji moc za odpověď.
Lucie  |  Moderátor
  • 638 odpovědí
Danesko, koukám, že jste nedostala odpověď tady na portále, můžu se zeptat, jak to s těhotenstvím dopadlo?
Daneso  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Po dvakrát jsem jela do nemocnice s tím že jedů na revizi, ale už poprvé se jim zdálo že se srdeční akce objevila, tak to bylo odloženo o 2 dny s tím, že mi vzali krev kvůli hcg a za dva dny jsem jela opět lačno, zopakoval se test hcg a utz. hcg stouplo a srdíčko tlouklo sice prý pomaleji, ale ano. Zatím jsem tedy těhotná. Mám jít na kontrolu po týdnu. Tak jsem moc zvědavá. Moc doufám, že vše bude už lepší. Potíže nemá.

Reakce na Daneso

Lucie  |  Moderátor
  • 638 odpovědí
Daneso moc držím palce ať je všechno v pořádku a máte krásný dárek k Vánocům :-), určitě napište...

Reakce na Daneso

Maruska  |  návštěvník  |  Praha
  • 207 odpovědí
  • 53 Likes
Také držím palce :-)!

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí