Ultrazvuk 30+1 - je vše v pořádku?

Ultrazvuk 30+1 - je vše v pořádku?

Pihulka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Prosim o zhodnoceni parametru ultrazvuku...prvni dcera se narodila hypotroficka ve 39tt s vahou 2340gr, mala a nefungujici placenta a tak se bojim wby se to neopakovalo.V Porodnici miminko zmerili..vse cca odpovidalo tydnu ktery jsem (30+1) a zkontarolovali placentu..
Arteria umbilicalis
Pi 1, 00 Ri 0, 62
Arteria cerebri media
Pi1, 64,Psv 44, o cm/s
Cerebro placental ratio 1, 64
Prutokove parametry v MCA na 5.perc. to vubec nevim co to je…?????znamena to spatny prutok ????
Pak mi delali uz v caru ( jsem po ivf tak jezdim i tam, bylo to 9ouze o 2h pozdeji nez v te porodnici)..
De PI UA bylo jiz 1, 22
bpd nameril o 4 mm vetsi nez v Porodnici, ale v caru mi merili pazni kost coz v porodnici ne a ta vychazi 28+2 coz uz jsou temer 2 tydny rozdil..pazni kost mi nikdy nemerili az ted a takovy rozdil. Mam se nejak znepokojovat? Mudr.to nijak nekomentoval rikal ze je vse ok. Placenta pry vypada normalne grade 1Podoli vaha 1492gr a v gennetu 1525gr coz je temer stejne..minule melo mimi 1097 14dni predtimhle merenim.
Zarazil me prutok v MCA, pote rozdil v PI UA behem dvou hodin nejprve 1, 00 a pak 1, 22, a po te velikost pazni kosti. Kontrola pry neni potreba. Je opravdu vse v norme????Dekuji vam strasne moc

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí