Jak často na ultrazvuk?

Jak často na ultrazvuk?

reneh  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den,jsem v 9tt po IVF a chtěla bych se zeptat jak často můžu chodit na UTZ a jestli je možné chodit i jako samoplátce.Děkuji
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 973 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den,

UZ se mám provádět jen tolik krát kolik je to nutné a je možné chodit jako samoplátce ale není třeba s tim přehánět
S pozdravem,MUDr Ilič
Dalga  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chci se zeptat, zda je důležitý ultrazvuk ve třetím trimestru (30. a 32 týden těhotenství). Můj gynekolog mi nenapsal doporučení na ultravukové vyšetření ve třetím trimestru. Pouze mi, dle jeho ultrazvukového měření - měření rozměru hlavičky a stehenní kosti, sdělil, že vše je v pořádku. Není tedy nutný podrobnější ultrazvuk např. na zjištění správného objemu plodové vody, bližsí kontroly vnitřních orgánů..? Můj dotaz na sestřičku, zda mi pan doktor nezapomněl vystavit doporučení mi bylo sděleno, že se panu doktorovi zdálo zřejmě vše v pořádku, a proto mě nikam neposílá.
Předem moc děkuji za Vaši odpověd.

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí