Poradenská péče v těhotenství

Každá těhotná žena by měla být sledována v poradně pro těhotné. Poradenská péče je rozdělena na fyziologickou, rizikovou a patologickou graviditu. Všechna vyšetření i doba jejich provádění u fyziologického těhotenství odpovídají standartnímu schématu u ostatních dle individuální potřeby. Jedná se o ultrazvuková vyšetření plodu, krevní odběry, výtěry z poševní sliznice, glukozový toleranční test a kardiotokografické vyšetření.

Publikováno: 14.10.2008

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Poradenská péče v těhotenství - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

K paní doktorce Frisové jsem chodila již 3 těhotenství a vždy jsem byla maximálně spokojená. Co se týče prenatální diagnostiky a ultrazvuků je MUDr. Frisová jednoznačně špičkou ve svém oboru, máte pocit, že jste opravdu ... Více 

Spokojený/á

Pan doktor se perfektně staral 3 moje těhotenství.Moc šikovný dr.Před 2 těhotenstvím mi úžasně opravil jizvu po jiném dr.a díky němu jsem znovu otěhotněla.Jsem mu moc vděčná.

Poradenská péče v těhotenství - Ceny

Porad. péče v těhotenství

84% spokojeno. 29 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí