Oční klinika NeoVize: První operace očních vad 3D laserem v ČR

Oční klinika NeoVize v Brně je prvním pracovištěm v ČR a zároveň i jedním z prvních v Evropě, kde lékaři operují dioptrické vady převratnou operační technikou bez použití chirurgického nože a bez nutnosti celkové anestezie pacienta za pomoci 3D laseru.

Hlavní výhodou metody NeoLASIK 3D oproti jiným laserovým zákrokům je vyšší přesnost, šetrnost a bezpečnost, bez nutnosti hospitalizace. Zákroky provádí lékařský tým výhradně ambulantně.

Moderní metodu nabízí, kromě Neovize v Brně, ještě dalších zhruba patnáct pracovišť v Evropě, především v Německu, Skandinávii a Velké Británii.

Metodou NeoLASIK 3D je možné korigovat vady v rozmezí od půl do deseti dioptrií, včetně astigmatismu. Nelze s ní však odstraňovat plusové dioptrie, je tedy vhodná pouze pro osoby trpící krátkozrakostí.  Operace je prováděna výhradně za pomoci femtosekundového laseru VisuMax.

Pro podrobnější informace navštivte, prosím, naše internetové stránky www.neovize.cz nebo volejte (stejně tak i pro konzultaci či objednání) na tel. čísla: +420 775.858.700 nebo +420 517.070.707.

Publikováno: 24.9.2010