Hrčka na semenníku

Hrčka na semenníku

SomAnonym  |  návštěvník  |  Bratislava
Dobrý deň,
mám 25 rokov a nedávno som si nahmatal hrčku na pravom semenníku zo zadnej strany. Najprv to trochu bolelo,ale potom bolesť ustúpila. Teraz to nebolí vôbec no stále to tam je (prešiel už skoro mesiac) skúšal som si to stláčať v domnienke, že ide o vyrážku či nejaký vred,necítil som žiadnu bolesť ani nič. Raz som si to násilne stláčal a trochu rozškrabal a išla z toho voda a trošku krv. Po tom sa to trochu zmenšilo,ale stále to tam je,nebolí to nehnisá to ani nič...neviete mi poradiť o čo by mohlo ísť? Je mi jasné,že najlepšie by bolo osobne navštíviť nejakého urológa no musím sa priznať,že sa tejto možnosti zatiaľ dosť bránim. Preto by ma zaujímali aspoň vaše domnienky,názor prípadne rady. Vopred ďakujem pekne za odpoveď.
ExeC  |  návštěvník  |  Trnava
  • 1 odpovědí
Mám podobný problém mám 22r. a asi 4 týždne dozadu som objavil hrčku na pravej strane semenníku bližšie ku stehnu. Po čase mi zmizla chcel som hned urologovi no stále som to odkladal.

Teraz mám podobný problém 2 dni dozadu som objavil medzi stehnom a semenníkom hrčku (bližšie k stehnu respektíve medzi, neviem ako sa to miesto presne vola ale už to nie je na semenníku)asi 1 cm priemer , na dotyk nebolí nič ale je cítiť.
Vie niekto poradiť ?

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí