Hana
ef
Hana
ef

Hana

  • 45 odpovědí
  • 40 Likes

Hana

Hana je Estheticon přítel

Olomoucký kraj, Česká republika
Členem od 10.9.2014 | Poslední aktivita 18.3.2018
  • 45 odpovědí
  • 40 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (45)

Diskuzní příspěvky

RE: 60 let, perfektní facelift

Také přeji hodně krásných pocitů ......mám to také za sebou, ale pravděpodobně trochu radikálnější zákrok, od krku až po čelo........musela jsem nosit ohlávku cca 2 týdny stále a pak dva týdny v noci.......Stojí to ale zato......
Cena byla taky trochu vyšší.......ale opravdu za ten pocit to stojí, když se ty prostředky najdou. Ještě jednou - užívejte navrácené "mládí".

RE: Operace víček-severní Morava

Možná jste si to špatně přečetla - Hana - já - chválí.......podívejte se na mé fotky v profilu. Mám s MUDr.Paciorkem jen ty nejlepší zkušenosti i s dalších zákroků.Většinou mi všichni hádají o 10 roků méně. Jak začnu mluvit o důchodu.......(v řádech pár let) tak mi nikdo nechce věřit.
Takže za mě - pouze chvála.

RE: Operace víček-severní Morava

Sice nevím, proč upřednostňujete lékařku, muži - plastici - jsou přece úžasní......V Ostravě - Havířově operuje MUDr. Paciorek, skvělý, podle mě nejlepší plastický chirurg - z mé vlastní zkušenosti, i podle recenzí. Zkuste se kouknout a popřemýšlejte.

RE: Problém a očekávání je ten, že chcem vypadať mladšie

Jelikož jsem od ze střední Moravy, vybírala jsem kdysi podle dostupnosti. Našla jsem se tady MUDr. Paciorka - mimochodem dnes již primáře ve FN v Ostravě. Určitě velký odborník, ale má i velmi příjemný a lidský přístup. Neoperuje za každou cenu, znám případy, které odmítl, jako bezpředmětné....apod.
Našla jsem si ho nejprve na víčka - super omlazení, no a pak už pro mě nebyla jiný volba....opravdu mu věřím a nezklamal. Operuje v Havířově.

RE: Problém a očekávání je ten, že chcem vypadať mladšie

Úplně chápu.....dnes plastičtí chirurgové dokáží docela zázraky......já začala horními víčky - hodně to pomohlo, pak jsem snila o faceliftu - podařilo se - dostala jsem jej, jako vánoční dárek, a teď už řeším jen nějaké výplně. Kdo mě nezná, nechápe, že bych už v dřívější době mohla být 2 roky v důchodě. Takto si ještě pár roků počkám.......Určitě vybírejte s rozvahou a ty nejlepší......

RE: Jak dlouhá je doba rekonvalescence po faceliftu?

Určitě souhlasím s odborníky, ale z vlastní zkušenosti mohu napsat - první týden jsem nedělala téměř nic, ono to ani s maskou moc nejde, druhý týden bych do práce ještě taky nešla - masku jsem mohla sundat jen na omezenou krátkou dobu, a stejně jsem byla ještě hodně nateklá a měla modřiny......Do práce jsem šla po třech týdnech, a to už si toho po mejkapu nikdo nevšiml, že je něco jinak. Jizvy samozřejmě byly hodně znatelné, ale ukryté pod vlasy.

RE: Nespokojená po 3 měsících od operace

Napíšu svou zkušenost - s prací pana doktora Paciorka jsem velmi spokojená. Byla jsem nedávno už na dalším zákroku - kromě víček, proto mě překvapuje Vaše zkušenost. Já byla taky úplně jiná před operací, oči jsem měla malá, víčka svěšená a trochu jako asiatka - možná jsem se svému okolí i líbila.....a nyní mám oči kulatější, pohled prozářený......a prostě úplně jiná. Podívejte se na mé zveřejněné fotografie....uvidíte. Možná máte stále pocit, že jste jiná....ale zveřejněte fotky a možná že všichni uvidí, že jste krásná a zbytečně se stresujete....

RE: Úžasný výsledek operace obličeje

První 3 dny je to nejhorší......ne bolest, ale tah, špatně se spí a táhne vše od krku a po obočí.....pak se to stále zlepšuje. Bolest ale není výrazná, možná jsem si vzala pouze 1x prášek proti bolesti. Necitlivá místa na tváři mám ještě i po třech měsících....ale to je prý normální.
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Hana
ef

Skvělý výsledek po operaci víček

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Hana
ef
Hana  |  4.1.2015
  Spokojený/á , Celková cena: 9 000 Kč

Vynikající přístup, téměř vždy okamžitá odpověď na mailové dotazy, milé jednání, jsem cca 2 týdny po zákroku a výsledek je vynikající, prý ale bude ještě lepší. Všem, kteří váhají doporučuji, zákrok je téměř nebolestivý a i rekonvalescence, pokud se dodržují doporučení je naprosto bez bolesti a...

 2 Likes  |   21 Komentářů