Martinass
ef
Martinass
ef

Martinass

  • 55 odpovědí
  • 21 Likes

Martinass

Martinass je Estheticon přítel

Praha, Česká republika
Členem od 1.11.2017 | Poslední aktivita 17.3.2018
  • 55 odpovědí
  • 21 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (55)

Diskuzní příspěvky

RE: Rozhoupání se k abdominoplastice

Dobrý den, ano byla jsem ve Zlíně a na pojišťovnu. Mela jsem od mé praktické lékařky neschopenku a manžel OČR, aby mi mohl pomáhat. Na neschopence jsem byla měsíc, po měsíci jsem šla do práce. Pokud budete chtít vědět nějaké bližší info, napište. :-)

RE: Proč je abdominoplastika tak drahá?

Milá Lenko, jsem 4 týdny po operaci a měla jsem to také na pojišťovnu. Moje mamka byla týden přede mnou a také na pojišťovnu. Je to o lékaři. Měla jsem menší rozestup svalů. Nebyla jsem ale na žádné plastické klinice, ale v běžné nemocnici, kde mě operoval plastický chirurg..... Zkuste obejít více lékařů, záleží to opravdu jenn na nich.... držím palce

RE: Rozhoupání se k abdominoplastice

Tak bolest je už lepší, bolí to jen v určité poloze a to dokážu ovlivnit. Kontakt mi doktorka žádný nedala. Ona ordinuje v Brně a k nám jezdí jen na dva dny v týdnu, z toho jeden den má ambulanci a druhý den operuje. Prý kdyby něco, mám přijet normálně na chirurgickou ambulanci. To je ten velký rozdíl, když si to asi člověk platí sám a když je to na pojištovnu. Dá se říct, že jsem ani nikdy žádné velké ponaučení nedostala. Jen stále opakuje, nosit pás... Ale s výsledkem jsem spokojená. Jen mi trochu vadí, že mám nahoře pod prsy břicho větší, jak dole pod pupíkem, ale to by asi ještě chtělo liposukci... :-( No za dva dny jdu do práce, tak jsem zvědavá, jak to dám....

RE: Rozhoupání se k abdominoplastice

Holky, mám opět dotaz. Zítra to budou čtyři týdny, co jsem po operaci. Vše je relativně dobré, až včera mě začalo pobolívat úplně dole, na levé straně v podbříšku. Je to při určitém pohybu, při spaní na pravém boku. Je to hodně štiplavá bolest. Moje doktorka je tam až po novém roku a kontakt na ni nemám. Nic nenosím těžkého ani nedělám nic náročného, běžně funguji.... Měla jste to některá?

RE: Sbírání odvahy k abdominoplastice

Dobrý den, nedivím se vám, že nevíte jestli do toho jít. Já bych před dětmi do toho také nešla. Mě se převis udělal až po dětech. Zkuste najít nějaké diskuze, se zkušenostmi před těhotenstvím. Je to těžko, když už to člověk podstoupí, nerad by zmařil tu práci. Přeji, správné rozhodnutí.. :-) Já mám abdo udělané také na pojištovnu, hodně to záleží na lékaři. Jen mi přijde, že ta pooperační péče není taková, jak u platících.

RE: Hnisavá kapsička v jizvě po abdominoplastice

Jizva vypadá pěkně, dettol jsem používala také a k němu ten betadin. Do práce už budu muset. Na operaci jsem byla 1.12., a slíbila jsem, že po novém roku už přijdu. Upozornila jsem je, že ještě měsíc budu určitě v hodně věcech omezená. Nebolí mě nic, můžu se ohnout, sednout jakkoliv, ale šetřím se v pohybech, nerada bych, aby se ve mě něco hnulo.... nosit nosím, tak věci do 2kg. Hrozně mě štve pás, zařezává se mi do jizvy, vždy se mi tam jakoby zahne. Když jdu někam ven, tak si dávám stahovací body a na to stahovací, navlékací pás, co jsem si kdysi koupila v Lidlu. Stahuje to perfektně, jen to zapínání mezi nohama je boj, když chci jít na záchod. Ale do práce to nosit budu pás je nepohodlný.

RE: Hnisavá kapsička v jizvě po abdominoplastice

já jsem o 10 dnů více. Betadin je neštípavá desinfekce. Bepanthen jsem si koupila také na mazání jizvy, ale asi to žádný zázrak není. Jizvu mm už celkem pěknou, strup mám už jen v místě, kde mi to hnisalo. Sešité svaly necítím vůbec, jen mě trochu jakoby táhne kolem pupku, jinak v pohodě. Spíš mě bolí záda, mám pocit, že se mi změnilo držení těla a záda celkem při chůzi trpí. Příti středu jdu do práce, tak jsem zvědavá, jak to dám, jsem celý den na nohách.

RE: Hnisavá kapsička v jizvě po abdominoplastice

jarusik, já jsem z nemocnice odjížděla s jizvou již odlepenou. V den odjezdu ji odlepili a vydesinfikovali a já pak desinfikovala každý den,někdy i několikrát denně. Spíš je otázka asi pro holky, které ji měli zalepenou. Já přes ni měla jen buničinu postříkanou betadinem a to jsem denně měnila, sprchovaala jsem se normálně od příjezdu z nemocnice. nevím jaký význam má to zalepení, ale také by mě napadlo, že by jizva měla spíše trochu větrat.

RE: Sbírání odvahy k abdominoplastice

Dobrý den, já jsem dnes po operaci přesně 3 týdny. Prvních 14dnů jsem nedělala opravdu nic, jen jsem polehávala. Ted od pondělí už funguji normálně, jen nic těžkého nezvedám. Už jsem napekla i nějaké cukroví, mám za sebou velký nákup a dnes mě čeká velký úklid. Začínám pomalu spát i na boku, ale je to ještě trochu dřina. Cítím se úplně v pohodě, nic nebolí, jen trochu táhne kolem pupíku. dokonce si už i ponožky sama obuji... :-) Tak se držte a určitě to nepřehánějte a odpočívejte...
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Martinass
ef

Obavy z abdominoplastiky

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Martinass
ef
Martinass  |  17.3.2018
  Spokojený/á

Mám z operace velký strach. Má obava je, že by to nemuselo dopadnout moc dobře a že bych vypadala hůř než teď. Termín mám, ale rozhodnuta nejsem.

 1 Like  |   63 Komentářů