Martinass
ef
Martinass
ef

Martinass

  • 60 odpovědí
  • 24 Likes

Martinass

Martinass je Estheticon přítel

Praha, Česká republika
Členem od 1.11.2017 | Poslední aktivita 25.5.2018
  • 60 odpovědí
  • 24 Likes
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

RE: Úžasný pocit nemuset se stydět za tělo

Ivo, měla jsem stejné pocity jako vy. Také snížený práh bolesti a pak hrůzu z vytahování drenů. Ani jedno se nekonalo. Asi záleží, kde ty dreny jsou. Já je měla přímo v jizvě, což mi asi přijde lepší. Holky je mívají v podbříšku a to je možná více cítit. Tím, že jsem je měla v jizvě, a celé břicho bylo a stále částečně je /5,5měsíce po operaci/ mrtvé, taak jsem tahání drenů vůbec necítila. Tak pokud se bojíte jen toho, tak jděte do toho...

RE: Hojení 6 týdnů po abdominoplastice

Na noc jsem nosila pas cele dva mesice. Po 6ti tydnech jsem jo pres den vymenila za stahovaci pradlo. Je to pohodlnejsi. Po mesici jsem sla do prace a bylo to v pohode. Pas jsem zacala postupne sundavat na den. Zvykla jsem si do tydne. Ale jeste ted, 4 mesice po si bricho chranim pred detmi. Teprve mi zacina procitat cast pod pupkem. Uz ji citim skoro mormalne. Jizva je pekna, mekka jen pod tim pupkem mam jeste tvrdsi mista. Ale postupne to povoluje.

RE: Hojení 6 týdnů po abdominoplastice

bříško je krásné, určitě velký rozdíl. Mě doktor řekl už po 7 týdnech, že pás nosit nemusím, jen při větší zátěži. je to samozřejmě o lékaři, každý má jiné postupy. Já po měsíci fungovala už normálně, jen jsem netahala těžké věci.

RE: Hojení 6 týdnů po abdominoplastice

tak to je super, že jste spokojená. Já jsem po operaci skoro 4 měsíce, jsem také spokojená. Břicho už začínám pomalu cítit celé, pořád masíruju a mastím měsíčkovou mastí. Pás jsem nosila poctivě dva měsíce, pak už nic.... tak at se vše pěkně hojí

Zobrazit více


Mé recenze

Martinass
ef

Obavy z abdominoplastiky

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Martinass
ef
Martinass  |  17.3.2018
  Spokojený/á

Mám z operace velký strach. Má obava je, že by to nemuselo dopadnout moc dobře a že bych vypadala hůř než teď. Termín mám, ale rozhodnuta nejsem.

 1 Like  |   63 Komentářů