evik
evik

evik

  • 20 odpovědí
  • 6 Likes

evik

Olomoucký kraj, Česká republika
Členem od 26.4.2012 | Poslední aktivita 13.11.2016
  • 20 odpovědí
  • 6 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (22)

Diskuzní příspěvky

RE: Modřiny kolem nosoretních rýh

Dobrý den. Byl to Restlane. Ale aplikován byl už asi před 2 lety a od té doby pak také po druhé a ještě nějaký dopich. Ovšem kdykoliv jsem byla znovu, byla tam ještě ta modřina z minula. A dalším dopichem se zase zvýraznila.
V této době bych to už viděla na další aplikaci, ale už asi půjdu jinam.

RE: Místo pro aplikaci výplně - zvednutí ústních koutků

Dobrý den. pane doktore, moc vám děkuji. Jsem zdravotní sestra.Živila jsem se léta i kosmetickou činností, mám k této záležitosti vztah.
Paní doktorka, která momentálně u nás provádí výplně a botoxy je v začátcích a spíš než by poradila, nechá si poradit. Nechtěla jsem jít jinam, známe se dlouho, sma jsem ji radila aby toto zahrnula do své činnosti kožní lékařky.Nemá ještě nijak zvlášť ochablé svaly v obličeji, potřebuji jen nějaký botox + výplň. Věděla jsem, že mi to aplikuje špatně, když mi výplň aplikovala jen vedle koutku- v horizontální linii ), se rty. Tak,jak to popisujete vy, jsem si to (věřte mi nebo ne), myslela také. Takže příště ji nenápadně poradím a bude :-).....a opravdu by i klientka měla vědět, kam se co aplikuje a proč. Myslím, že by to nemělo být žádným tajemstvím. To jen na adresu jedné paní doktorky, která mi odepsala. Ale i tak jí děkuji za její čas.......Ještě ohledně mé aplikace---Já jsem si i sama přála, aby mi trošku výplně aplikovala pod oči- na lícní kosti, kde mám vertikální vrásky a velmi málo tuku- stalo se- a vypadá to skvěle! Ještě jednou - děkuji vám pane doktore a přeji hodně spokojených klientek. :-)

RE: Rehabilitace po operaci karpálního tunelu

Nebojte,neotevírá.To jen tak vypadá.Ta horní část kůže na dlani je hrubá nesroste,to se tak nějak samo vytratí.Také jsem to tak měla.Mažte si ji-hodně, stále promazávejte.Já jsem na jizvu aplikovala mast z maryhuany.Moc mi to pomohlo.A nezapomeňte na tlakové masáže.Přeji brzké uzdravení.
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (2)

Má hodnocení

evik

Modřiny kolem nosoretních rýh

Injekční výplně
evik
evik  |  30.8.2015
  Zákrok jsem dosud nepodstoupil/a

dobrý den, už asi rok mám modřiny kolem nasoretek po aplikaci výplně.Dělá mi to tmavé stíny a i make-up špatně tyto ,,stíny" kryje. Jsem z toho nešťastná, dělá mě to starší- je to jako bych tam měla vrásky. Co mám dělat.Doktorka,která mi výplň aplikovala to neřeší- prý se to může stát. A hotovo....

 3 Likes  |   7 Komentářů
evik

Vyzkoušela jsem několik neinvazivních metod

Ulthera (Neinvazivní lifting)
evik
evik  |  14.9.2012
  Nespokojený/á

Nemohu jinak, než napsat, že tato metoda a všechny jí podobné jsou přehnaně drahé. Uměle vytvořená cena.Cena, která je vysoká, aby se lékařům vrátily finance za přístroj.Vyzkoušela jsem několik podobných neinvazivních přístrojů, neboli metod a musím říct, že NIC nenahradí invazivní plastickou...

 1 Like  |   1 Komentář