JerryFM
JerryFM

JerryFM

  • 5 odpovědí

JerryFM

Jihočeský kraj, Česká republika
Členem od 9.8.2013 | Poslední aktivita 15.7.2017
  • 5 odpovědí
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (7)

Diskuzní příspěvky

RE: Rehabilitace po operaci karpálního tunelu

Mě po 6 měsících EMG dopadlo dobře (levá ruka po operaci zlepšení a pravá mírné zlepšení).Secatoxin forte jsem bral před operací dlouhodobě, nyní injekce 20x B12, Aescin-Teva 3x1 a neurologem nasazené Gabanox 400mg 3x1.Prsty mne nebrní le stále vázne ohyb na obě strany cítím v jizvě tah.
Před operací jsem na doporučení jedl Wobenzin (2500Kč) a nyní Kč)Poenzi(750Kč). Podle neurologa, by mělo po 2 měsících dojít k zlepšení..
  • 5 odpovědí

RE: Rehabilitace po operaci karpálního tunelu

Jsem 6 měsíců po operaci poslední 2 měsíce mám stále stejnou bolest v místě jizvy při ohybu zápěstí, nebo zatlačením konečky prstů o přepážku.
Operatér mi řekl, že jsem asi zatěžoval rubu moc brzy a nedá se s tím nedá nic dělat a podle praktického lékaře došlo nejspíš ke srůstům.
Nemohu se s tím smířit, protože před operací mne jen brněli prsty v noci a nyní mne bolí ruka celý den a nosím na ní ortézu.
Do jaké doby by se měla případně udělat přeoperace případných srůstů?
  • 5 odpovědí

RE: Jak častá je recidiva po operaci karpálu?

Mám 6 měsíců po operaci a mám palčivou bolest (pálivá) při ohybu zápěstí, nebo zatlačení konečky prstů na překážku.
Praktický lékař mi řekl, že nejspíš došlo ke srůstům a ty tlačí na nerv. Co mám dělat operatér mi řekl, že je jizva zahojená a ta bolest je způsobena tím ,že jsem ruku brzo zatěžoval.
  • 5 odpovědí

RE: Regenerace po operaci karpálu

Mám 6 měsíců po operaci při sevření dlaně, ohnutí zápěstí nebo roztažení prstů cítím bolest v oblasti jizvy . Navštívil jsem po 6 měsících operatéra a on mi řekl, že se jizva zahojila a bolest prý mám protože jsem ruku brzo zatěžoval. Jezdil jsem měsíc po operaci na rehabilitaci, a 3 měsíce jsem byl s rukou na nemocenské.
  • 5 odpovědí

Regenerace po operaci karpálu

Zůstane po operaci nějaký problém s hybností ruky, anebo jen vzhledová vada z jizvy?
Jak dlouho trvá regenerace než se řez zahojí tak, že nebude bolet při pohybu zápěstí.
  • 5 odpovědí

Pálivá část dlaně v jizvě

Po 6 měsících po operaci karpálního tunelu mám při pohybu konečků prstu k sobě (špetka soli) bolestivou-pálivou část dlaně v jizvě operatér mi řekl, že jsme asi začal brzo zatěžovat ruku. Myslím si, že to nebude pravda. Měsíc byla ruka v úplné klidu druhý měsíc jsem chodil na laserování a rehabilitaci.
Myslíte, že se tento stav ještě může zlepšit, nebo by mě mohla čekat další operace?
  • 5 odpovědí

RE: Omezenost hybnosti prstů a zápěstí po operaci

Měl jsem operaci před 6 měsíci, mám stále ještě problém s ohybem zápěstí a při nějakém pohybu prstů pociťuji palčivou bolest v dlani.
Navštívil jsme operatéra a ten mi řekl, jen že je jizva pěkně zahojená a kdy se pustíme do operace druhé ruky.
Praktický lékař mi řekl, že nejspíš došlo ke srůstům a tento problém již mi zůstane. Druhou ruku nebudu operovat dokud nebudu mít v pořádku tu operovanou , dá se s tímto stavem ještě čekat nějaké zlepšení?
  • 5 odpovědí
 
Soukromá zpráva