Missy_X
ef
Missy_X
ef

Missy_X

  • 27 odpovědí
  • 42 Likes

Missy_X

Missy_X je Estheticon přítel

Jihomoravský kraj, Česká republika
Členem od 21.9.2016 | Poslední aktivita 4.5.2018
  • 27 odpovědí
  • 42 Likes
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

Darování vajíček a rakovina po stimulaci

Dobrý den,
zajímá mě objektivní a hlavně pravdivý názor na možnost onemocnění rakovinou reprodukčních orgánů po stimulaci a následném odběru vajíček.
Myslím, že toto téma by zájemkyně o darování mohlo dosti zajímat. Na internetu v poslední době vznikl boom v podobě strašení rakovinou po darování. Většina klinik si stojí za názorem, že souvislost mezi umělou stimulací a onemocnění nebyla do dnešního dne prokázána. Povětšinou je všude psáno, že léky na neplodnost úzce souvisí s tvorbou rakovinotvorných buněk. Avšak gonaldotropin do kategorie léků na neplodnost nespadá? Je pravda, že jedna stimulace je podobná jednomu těhotenství? Děkuji za odpověď.

Vytékání sv.růžové vodičky z rány po modelaci prsou

Dobrý den,
potřebuji poradit :-) před 14 dny ve středu mi byl odstraněn vstřebatelný steh který se nechtěl vstřebat, byla mi doporučena klasická péče o jizvy. Posledních pár dní místo zlobí neustále mi vytéká troška světle růžové vodičky nebo krev, co s tím? Mám navštívit operatéra nebo si mohu nějak pomoci sama? Paní doktorka je tam jen každou středu takže do středy budu muset s případnou návštěvou vyčkat. Přikládám foto místa. Jen ještě dodám, že to nějak nebolí, teplotu nemám, cítím se dobře.
Děkuji.

RE: Abdominoplastika FN Brno Bohunice

Zajít si tam můžeš každou středu dopoledne na ambulanci rekonstrukční chirurgie, termín projednat osobně. Je to o domluvě. Podle toho co píše markeeza nedělají opky přes léto. To nevím, já si po létě přišla někdy začátkem září a za 14 dní jsem nastupovala. Teď mi paní doktorka dělala i prsa, na ty jsem ovšem čekala něco přes měsíc. Ta čekací doba není tak hrozná. :-)

Zobrazit více


Mé recenze

Missy_X
ef

Modelace prsou po dvou dětech :-)

 |  Modelace prsou (Breast-lift)
Missy_X
ef
Missy_X  |  12.6.2017
  Spokojený/á

Operaci jsem podstoupila 30.5.2017 ve Fakultní nemocnici v Brně-Bohunicích na klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie znovu u paní doktorky Adlerové. Zprvu zhodnotím samotné oddělení a to převelice kladně, veškerý personál je velice vstřícný, laskavý, snaživý pro vaše pohodlí a spokojenost by...

 3 Likes  |   4 Komentářů
Missy_X
ef

Abdominoplastika FN Brno Bohunice

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Missy_X
ef
Missy_X  |  6.10.2016
  Spokojený/á

Operace byla prováděna ve FN v Brně Bohunicích. Jsem nadmíru spokojená. Paní doktorka Adlerová je kapacita v oboru. Jizva je úžasně sešitá, žádné pooperační komplikace nenastaly. Bříško se krásně hojí. Už se těším na příští návštěvu. :-)

 5 Likes  |   33 Komentářů