Bolesti lýtek a ostruhy patní kosti

Bolesti lýtek a ostruhy patní kosti

Klada  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
Dobrý den . již tři roky mám bolesti obou lýtek.na obou nohách mam ostruhy patni kosti.U leveho lýtka mě před rokem praskl sval .Byl jsem na vyšetření u cevního chirurga sono v pořádku .U neurologa vyšetření EMG též v pořádku.prodělal jsem rázovou vlnu patních kostí bez efektu.Můj praktický doktor si už se mnou neví rady. krevní testy a moč mám v normálu.Nevím jak dál už jsem skoro přestal chodit a to je mi 52let.Děkuji za odpoveď.L:K.
Klinika estetické medicíny Petra Clinic  |  Basic member  |  Praha, Karlovy Vary
  • 553 odpovědí
  • 66 Likes
Dobrý den,

je zvláštní, že Vám rehabilitační rázová vlna na patní ostruhu nepomohla. V Petra Clinic problémy pohybového ústrojí léčíme velmi úspěšně. Je však většinou potřeba větší množství opakování. Jedno ošetření stojí 500 Kč. Tímto Vás zvu na bezplatnou a nezávaznou konzultaci. Objednávky na tel: XXXXXXXXXXXX nebo na XXXXXXXXXXXXXXXXXX

S pozdravem a přáním pěkného dne
Bc. Petra Řehořková
Petra Clinic
Klinika estetické medicíny
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 71 Likes
Dobrý den, viděl Vás i ortoped? Měl jste RTG snímky? Zkuste přes den elastické bandáže lýtek ke kolenům . Dále zkusit ještě jednou nějaké rehabilitace. Zopakovat kontrolu na neurologii. Jinak nevím, co bych Vám poradila...
S pozdravem