Vynechání Letroxu

Vynechání Letroxu

sarka  |  návštěvník
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jak dlouho je možné zůstat bez hormonů- beru 150 letrox, jsem po odstranění žlázy. Dávám si na to pozor, ale podařilo se mi na týden odcestovat bez prášů a teď přes svátky recept neseženu. Děkuji za odpověď.
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, po úplném odtranění štítné žlázy byste Letrox určitě vynechávat neměla, několik dnů vynechání se sice nic vážnějšího nestane, ale dlouhodobé (měsíce) vynechání vede k hypofunkci štítné žlázy, která může být nakonec tak těžká, že jste ohrožena na životě. Doporučuji co nejdříve Letrox sehnat a pokračovat, tak jak jste užívala předtím.
s pozdravem dr. S.Andreasová
Andrea  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den beru antidepresiva cypralex vysadila jsem na začátku léčby letrox teď mi byl znovu nasazen kvůli špatným krevnim testu má otázka mohu mít teď horší stavy úzkosti a motani hlavy? Děkuji beru je zpět cca necelý 2 mes
anonym
anonym  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli je to běžné,že mi paní doktorka chce 2 měsíce před další kontrolou úplně vysadit letrox,aby zjistila jestli mí št.žláza funguje dobře sama?na št.ž.se léčím 6 let,beru denně 50 letrox,paní dr.mí říkála,že výsledky mám v pořádku,ale to tak asi bývá,když beru letrox pravidelně.děkuji Lucka
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, ano, je to správný postup. Uvidíte dle výsledků. Nakonec třeba nebudete Letrox vůbec potřebovat!
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí