Možnost otěhotnění v 7-denní pauze

Možnost otěhotnění v 7-denní pauze

eva  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, užívám antikoncepci belara, je možné v sedmidenní pauze bez chráněného pohlavního styku otěhotnět?
Děkuji
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

budte bez obav,

S pozdravem MUDr Ilič
skritek  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den chtel sem se zeptat Pritelkyni bere vreya a bude mit 7dni pauzu a kdyz se budem milovat a udelam se doni muze pak otehotnet.dekuji za odpoved
skritek28  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den chtel sem se zeptat Pritelkyni bere vreya a bude mit 7dni pauzu a kdyz se budem milovat a udelam se doni muze pak otehotnet.dekuji za odpoved
pavla  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chci přestat brát antikoncepci ale ještě nechci otěhotnět. Právě jsem dobrala poslední platíčko a dva dny po posledním prášku jsem měla kompletní nechráněný sex, tedy ještě před posledními měsíčky "pod vlivem" antikoncepce. Abych neotěhotněla, tak musím ještě brát další celé platíčko nebo už ho brát nemusím a tato poslední nechráněná soulož zůstane bez následků, když vlastně ještě nedoběhl poslední cyklus s antikoncepcí zakončený menstruací? Děkuji za odpověd, Pavla.
terez-z  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí

Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat,jestli je možné mít pohlavní styk během toho co očekávám měsíčky.Tento tyden bych je měla dostat a beru antikoncepci TRI-REGOL 21+7 a jak ostatni maji tu sedmidenni pauzu,tak ja ju nemam,nebo spíše beru pilulky v tom sedmidennim bez hormonů.Proto se ptám,jestli se nemám bát že bych otehotněla,že by pilulky nefungovaly? Menstruaci dostanu asi ve stredu,takze zitra kdyz zacnu brat pilulku bez hormonu,tak jestli možu mit pohlavni styk
MUDr. Jan Řičánek  |  Basic member
  • 29 odpovědí
Ano, můžete mít nechráněný pohlavní styk i v týdenní pauze nebo v případě užívání pilulek "bez hormonů". Zdravím J. Řičánek
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
ano jste chráněná a i 7 denní pauze tj když berete nehorm. tbl.,

S pozdravem,

MUDr Ilič
Nikola  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, beru HA Yaz 24+4 a chtěla bych se zeptat jestli jsem chráněná proti otěhotnění i v době bílích tabletek.menstruaci dostanu poslední den bílé tabletky. mohu mít s partnerem pohlavní styk i v době bílích tabletek ??
Sabka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 6 odpovědí
mam trosku problem.. dneska jsem spala s pritelem, zitra uz mam vynechat antikoncepci na 7 dni, je mozne otehotneni? protoze jsem cetla ze spermie ziji v tele 48 hodin, tak ted mam docela strach. Prosim pomozte.
Sabka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 6 odpovědí
prosim pomozte!..

Reakce na Sabka

pol.o  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 14 odpovědí
Ahoj, chráněná jsi i v 7 denní pauze, HA je stavěná na to, abys neotěhotněla po celý měsíc, takže ani v 7 denní pauze.

Reakce na pol.o

Sabka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 6 odpovědí
cekam uz 3 den (od uterka) na menstruaci a jeste ted se nedostavila..je to tim oddalenim o par dnu?..

Reakce na Sabka

pol.o  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 14 odpovědí
Menstruace z hormonálního spádu se by se měla dostavit zhruba 4.den 7 denní pauzy.

Reakce na pol.o

Sabka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 6 odpovědí
dekuji moc! ulevilo se mi :) ted si jen pockat:)

Reakce na Sabka

pol.o  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 14 odpovědí
Neboj, dočkáš se :))
Sabka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 6 odpovědí
Dobry vecer. Pokud jsem oddalila menstruaci, vzala si posledni pilulku a i v ten den jsem mela pohlavni styk, dalsi den jsem si nevzala pilulku, protoze jsem uz nechtela dal oddalovat menstruaci. Mohu byt tehotna? nebo jsem chranena po dobu tech 7 dnu (ikdyz jsem to oddalila) ?
Kristyna 91  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla jsem se zeptat. Začala jsem brát antikoncepci Belara. Ale mam problém můj lékař mi neřekl zdali na tuto antikoncepci mohu kouřit nebo ne. V příbalovém letáčku to není jasně zodpovězeno, a tak nevím zdali na tuto antikoncepci mohu kouřit nebo ne . Předem děkuji za odpověď
Mare  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 18 let a již 1,5 roku užívám HA Sunya. Platíčko dobírám vždy po 3 týdnech ve čtvrtek večer a menstruace se dostaví v pondělí dopoledne. Dnes se tak však nestalo. Během doby, kdy jsem užívala platíčko jsem nezapomněla užít žádnou tabletu, ale během této doby a doby, kdy jsem platíčko už dobrala (7-denní pauza) jsem měla několikrát nechráněný styk. Necelý týden mám chřipku. Chtěla jsem se zeptat zda-li je zde možnost otěhotnění a případně, kdy mám vyzkoušet těhotenský test. Děkuji
Lilli  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, včera jsem měla sex při menstruaci. Pár dní, mám pocit, že při nejhorším 3 dny před začátkem menstruace, jsem si prášek (antikoncepci) nevzala, jinak ji beru pravidelně. Jaké je riziko otěhotnění? A kdy bych si měla udělat těhotenský test?
Děkuji za odpověď
PS: beru Novynette 3 měsíce v kuse a poté přeruším na 7 dní.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den ,
když bereta pravidelně HAK tak jste chráněná a i v týdenní pauze,

S pozdravem,

MUDr Ilič
anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den, chtela bych se zeptat. Uzivam uz 12let Yadinne antikoncepci.
Skoncila se mi menstruace v patek a vzala jsem si tabletku Yadine i kdyz jsem ji mela vzit az v nedeli. A v patek jsme meli pohlavni styk. Je mozne otehotnet i kdyz jsem si vzala tableku o 2 dny drive i kdyz mi menstruace skoncila.

Predem dekuji Silvie
Janca  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 4 odpovědí
Dobry den potebovala bych poradit. Beru antikoncepci Triqilar a jak jsem dobra platicko jsem měla dostat během 2 - 3 menstruaci, ale ted uz je to 4 den a mestruaci jsem nedostala. Prášky jsem brala podle pokynů ani jeden jsem nevynechala a brala jsem je ve stejnou dobu. Myslite si že bych mohla být těhotná..? :// A pokud ne kdy mam zacit s novym platem. :( Prosim o radu nerada bych ted mela mimco :/
anonym  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer, beru HA Cilest, a včera jsem si vzala poslední pilulku,během těchto 7 dní mám mít 7 denní pauza a dnes jsem měla pohlavní styk, je možné otěhotnět, nebo pilulky chrání? děkuji
terisek  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den, beru antikocepci mela jsem 7denni pauzu menstruaci jsem normalne dostala ale mela jsem pri menstruaci sex a to bez kondomu tak jsem se chtela zepta jestli muzu byt tehotna???? predem dekuju za odpoved
Klarinecka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, používám HA Novynette a chtěla jsem se zeptat, jestli je možné mít pohlavní styk den po dobrání platíčka?
Dána  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla bych se zeptat beru prášky mirelle už dva roky a včera sem vzala první bílej prášek bez hormonu a přítel se do mě udělal chci se zeptat jestli mi antikoncepce platí i přes dobu co mám pauzu díky za odpověď
Pindruše  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den ráda by se zeptala jestli když doberu první plato a mám dostal menstruaci jestli jsem i po tu dobu chráněná nebo ne ? děkuji
Nikita  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,beru antikoncepci Triquilar už 9 měsíců a chtěla jsem se zeptat ,když jsem dnes dobrala poslední tabletku jestli můžu mít s partnerem pohlavní styk do té doby než začnu brát zase druhé plátičko.Děkuji za odpověď
Petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
CHtěla byhc se zeptat, beru nyni druhe platičko HA problem je, že sice beru každý den,ale pokaždý v jiny čas většinou se snažim behem dopoledne např v 11,12 ale občas se mi podaří vzit si prašek az večer nebo odpoledne.Měla jsem enchráneny styk a zrovna jeste v plodný den,nevite jaka je pravdepodobnost otenotněni,mam strasny strach
Kejt  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je možné otěhotněn když jsem 6 den po užívání mé první antikonceepce měla sexuální styk? lékař mě neupozornil jak dlouho jí mám užívat a teď mám strach z otěhotnění. Při styku jsem jen špiněla a asi 20 minut po něm mi tekla trochu krev a 7 den ještě také a také skončila. Prosím vás o radu předem děkuji za odpověď.
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
V 7 denní pauze při užívání antikoncepčních tbl.jste chráněná.
kmkmkmkmkm96  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, měla jsem sex v 7mi denní pauze, ale místo 8dne, kdy jsem měla začít brát zase nové pláto pilulek, jsem už si tabletku vzala v den sexu a to 5tý den, beru antikoncepci Mistra a chci se zeptat, zda mě antikoncepce chránila nebo ne?
MUDr. Evžen Bělka  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Jílové
  • 21 odpovědí
  • 1 Like
Po všech 7 dní jste chráněna i když prášky neberete. Je zbytečné tedy brát prášky dříve a zkrátit tak pauzu. Příště dodržte předepsaný postup a vyvarujete se pak nepravidelnostem cyklu.
anonimka22  |  návštěvník
  • 3 odpovědí
Dobrý den, mohla bych se zeptat, jak funguje HA v období - týden po menstruaci, když při menstruaci beru pouze placeba. Jen se chci ujistit že je to chráněné jak má, nejde mi to totiž do hlavy, dekuju
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, ochrana proti početí trvá nepřetržitě, i v době užívání placeba.
Míša  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jsem chránění v 7-denní pauze i když beru antikoncepční kroužek NuvaRing.děkuji
MUDr. Evžen Bělka  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Jílové
  • 21 odpovědí
  • 1 Like
Ano i v pauze, když kroužek nemáte zavedený, jste plně chráněna. Buďte bez obav!!! :-D
beruska013  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,prosím o radu,měla jsem sex při 7 dení pauze od antikoncepcem, od užívaní dalšího plata mě dělili 3 dny,ale od strachu jsem si vzala prášek misto v pondělí už v pátek a menstruace se ještě nedostavila,nemusím se bát otěhotnění?jestli ne,měla by se ještě menstruace dostavit,třeba opožděně?děkuji za radu
Lucie1236  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer, mám takové dva menší dotazy.., dobrala sem první platíčko HA a včera (V neděli) mi začala 7denní pauza, dnes jsem spala se svým přítelem, jsem plně chráněná, když jsem nevynechala a celkem přesně brala pilulky? A další dotaz, kdy si mám vzít zase první pilulku z druhého platíčka, sedmý den , tedy od neděle po sobotu nebo až v neděli ? Četla jsem i příbalový letáček, ale nemůžu to z něj nějak vyčíst, děkuji za rady.
Cobra  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý večer,chci se zeptat.Dobrala jsem antikoncepci,pak měla menstruaci a hned první den po menstruaci jsem měla nechráněný sex.Ale prášky už nemám.Můžu otěhotnět?Děkuji a přeji pěkný večer.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí