Antikoncepce Natalya

Antikoncepce Natalya

Maru  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat zda je Natalya dobrá antikoncepce a jestli se po ní nepřibírá nebo nezhoršuje pleť?
Děkuji za odpověď Hanka
Aja  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
já beru už 3 platíčko a jsem velmi spokojená.Dřív jsem měla velké menstruační bolesti a s Natalyí zmizely.Vůbec jsem nepřibrala,právě jsem spíš zhubla trošku :D..A pleť mám stejnou,ale začli mi víc růst nehty :-)
klaudie  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.Nechala sem si od doktorky napsat tuhle antikoncepci a ráda by sem vědela až ty prášky nasadim za jakou dobu by sem mohla mít nechráněný sex.Respektyvě kdy začnou zabírat kvůli tomu sexe.Oba nesnášíme kondom.Děkuji za odpověd lenka
Romča  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, užívám antikoncepci natalya už aspoň rok. Jsem s ní spokojená. Před ní jsem měla strašné bolesti a s ní vůbec žádné nemám. Ani pleť se nezměnila mám pořád stejnou. Ráda bych se zeptala, když si vezmu první pilulku ze třetího platíčka za jak dlouho zabere? Děkuji moc za odpověď
DAnulin  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Muj lekar mi ji dnes napsal poprve, pry je v ni stejne ucinnych latek - vlastne je totozna jako Mercilon - a ten mi vyhovoval:-) Zdravim Dana
Adélka  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Já jsem tuto antikoncepci užívala 3 měsíce a musela jsem ji poté změnit, začali se mi více mastit vlasy a zhoršila se mi pleť.
Lucka  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Mě teda moc nevyhovovala, sice jsem nepřibrala, spíš zhubla ale s tím souviselo i nechutenství jak k jídlu tak i sexu a začaly mi víc padat vlasy...takže jsem přešla na jinou a doma mi ještě zbyly dvě celý nerozbalený platíčka Natalye tak kdybyste některá chtěla, tak se ozvěte :-) cena 300 Kč nebo jak se domluvíme ;-) e-mail: lucka.bukackova@seznam.cz
Sanca  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Hezký den přeji,

Nabízím 3 platíčka antikoncepce Natalya, č.šarže 1137420, exp.05/2013, origilnální balení, neporušeno, důvod změna antikoncepce.Mail sanca.m@seznam.cz 300,00 czk
Katka  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den měla bych o ně zájem pokud je ještě tento inzerát aktuální děkuji za odpověd
Titekro  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Prodam 2 original baleni antik. NATALYA, exp. 02/2014. Cena 125,-/1 bal. - uvedena cena je vc. postovneho. vera_dvorska@email.cz. Moznost i osobn. predani - jsem z BRNA
Rarasek  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobre ranko, po týdnu užívání této antikoncepce...?? takže vysazuji, za to mi to nestojí..to jsme měla perny týden. Doufala jsem ze si tělo zvykne. Ale vstávám to .

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí